Pani doktor zdecydowanie godna polecenia! Aż miło patrzeć, jak zajmuje się naszym malutkim synkiem, jak do niego przemawia, jaka jest delikatna i cierpliwa. Zawsze wszystko tłumaczy, bardzo dokładna i kompetentna

Wspaniala lekarka !!! Podchodzi do swojego zawodu profesjonalnie, tlumaczy choroby i jest bardzo spokojna ;D Ode mnie ocena na 5 z plusem

Wspaniala lekarka !!!
Ode mnie ocena na 5 z plusem

Najlepszy lekarz pediatra z jakim miałam styczność. Cierpliwa, kompetentna, dokładna, fachowiec i lekarz z sercem na dłoni. Niestety własnie okazało się, że zwolniła się z przychodni nr 13 w Bytomiu, więc szukamy namiarów na panią doktor. Chodzimy często do lekarza, a po różnych wizytach u różniastych pediatrów to ona okazała się najbardziej kompetentna. Nie chcemy zmieniać jej na innego lekarza. To najlepsza rekomendacja. Czekamy na informacje gdzie przyjmuje teraz.:)

Moi synowie są pacjentami pani doktor. Starszy od kilku lat. Wcześniej bywaliśmy na wizytach u innych lekarzy, ale nigdy nikt nie wzbudził takiej sympatii we mnie i moich dzieciach. Pani doktor to lekarz z powołania. Ma rewelacyjne podejście do małego pacjenta, jest absolutnie kompetentna w tym co robi, tłumaczy chorobę i działanie leku. Nie przepisuje antybiotyków bez potrzeby, a to bardzo ważne w leczeniu zwlaszcz tych najmłodszych. .... i co jeszcze jest ważne ? zawsze daje rozpiskę dawek leków . Dlaczego o tym wspomniałam?, bo niektórym lekarzom nie chce się ...

.... i co jeszcze jest ważne ? zawsze daje rozpiskę dawek leków . Dlaczego o tym wspomniałam?, bo niektórym lekarzom nie chce się /?/ tego zrobić.
Z Bytomia powędrowaliśmy za "naszą" Panią doktor do Piekar Śl.

Dobrze,że jeszcze są tacy ludzcy lekarze jak Pani dr. Wiechowska !!!

cudowna kobieta,świetny lekarz!!!!!!!!! Bardzo miła ,kompetentna,dla pacjenta a nie odwrotnie.Dziękuję.

Właśnie chciałem zarejstrować swojego synka do Pani doktor a tutaj okazuje się, że już nie pracuje w Bytomiu w przychodni nr 13. Czy ktoś wie gdzie Pani doktor teraz przyjmuje? Generalnie Pani doktor jest jak najbardziej godna polecenia - miła, kompetentna, cierpliwa i ma super podjeście do dzieci!

Pani doktor leczyła mnie jako dziecko,a potem mojego syna niestety odeszła z mojej przychodni. Byłam bardzo zadowolona z pani doktor. Zawsze miła, uśmiechnięta, miała podejście do małego pacjenta. Żałuję,że jej nie ma już u nas. Lekarz jak najbardziej godny polecenia.

P O L E C A M w 100%. Bardzo dobre,miłe, ciepłe uprzejme podejście do małego pacjenta i oczywiście do rodzica. Bardzo spokojnie omawia chorobę dziecka i dodatkowo opisuje dawki leków na kartce. po prostu jest świetną lekarka:)

Pani doktor przyjmuje w Piekarach ul. Jana Pawła II, przychodnia Tynior

Pani doktor przyjmuje w Piekarach ul. Jana Pawła II, przychodnia Tynior