dr Joanna Żytyńska-Daniluk

Pediatra

Pani doktor od kilku lat dba o zdrowie mojej córki. Mieszkamy na mokotowie i chodzimy do przychodni Medic House. Pani doktor jest bardzo miłą i ciepłą osobą. Ma bardzo dobre podejście do małego pacjenta, co u pediatry jest bardzo istotne. Przez wszystkie choroby przeprowadziła moją córkę bardzo poprawnie. Dziekuję

Chodzimy do Pani dr do Medic House. Nigdy się na niej nie zawiedliśmy. Diagnoza zawsze była trafna. Pani doktor jest konkretna, rzeczowa i kompetentna, a do tego ma świetne podejście do dzieci. A dodatkowo zawsze potrafi mnie uspokoić ;)

Dziękuję Pani Doktor za wyleczenie mojego syna. Ma Pani świetne podejście do dzieci. Dzięki Pani kompetencjom i wiedzy mój syn jest cały i zdrowy.

Najlepszy i najmilszy lekarz z jakim miałam kontakt. Leczy moją córkę od urodzenia i jestem bardzo zadowolona, a co najważniejsze moja córka jest zdrowa i także lubi Panią doktor. Dziękuję za pomoc!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8