lek. dent. Jolanta Adamska

Chodzę do niej od lat. Bardzo dba o pacjentów, kompetentna, uprzejma, świadczy usługi w rozsądnej cenie. Gdy leczenie wymaga wizyty u innego specjalisty, zawsze świetnie doradzi.

Leczenie kanałowe przebiegło szybko i bezboleśnie w znieczuleniu i odpukać trzyma się już trzeci miesiąc

Uratowała mi zęba którego żaden z lekarzy stomatologów w Głogowie nie podjął się leczenia. Chylę czoła przed cierpliwością i wiedzą oraz doświadczeniem.

Jedno wielkie nieporozumienie i tragicznie brudny gabinet..Pani ma podejscie do dziecka jak "gestapo" nigdy wiecej tam nie pójdę.

od dziecka balam sie dentysty , ale Pani Adamska wszystko zmienila ... chodzilam z usmiechem na wizyty ... nie czulam bolu ... jestem jak najbardziej zadowolona z zabiegów;) Polecam wszystkim ...

Polecam wszystkim ...

Pani Adamska ma wyraźny problem z zachowaniem tajemnicy lekarskiej, zdecydowanie nie polecam. Nigdy w życiu nie spotkałem się z tak lekką interpretacją przysięgi Hipokratesa i ustawy o zawodzie lekarza z 1996r Art. 40 o obowiązku zachowania tajemnicy lekarskiej. Komentarz ten nie ma na celu 'zemsty' lecz reprezentuję postawę obywatelską i uważam, że pacjenci powinni być świadomi swojego wyboru.

leczenie kanałowe dwóch zębów - jestem zadowolony polecam gabinet!

leczenie kanałowe dwóch zębów - jestem zadowolony polecam gabinet!

Bardzo mila pani ale plaby wypadja.Bylem na wizycie chyba z trzy razy z tym samym zebem i wciaz to samo,moi znajomi mieli ten sam problem.