lekarz Jolanta Chmielewska

Endokrynolog

1,9
1,7

Czytałam poprzednie opinie i jestem bardzo zaskoczona. To bardzo dobry endokrynolog. Bardzo jestem jej wdzięczna - rozpoznała u mojej córki rzadką chorobę , Inni lekarze tylko mnie zbywali a pani doktor natychmiast zareagowała,i bardzo nam pomogła.

Lekarka zachowująca się jak cham. Mnie tez wygnała z gabinetu, mimo ,że przyprowadził mnie maz , bo sama isc nie mogłam. Ze tez jeszcze pacjenci do Niej chodzą!!!!!!!!!!!!!!!! Odradzam wszystkim.!!!!!!!!!!!!!!1

Ze tez jeszcze pacjenci do Niej chodzą!!!!!!!!!!!!!!!!
Odradzam wszystkim.!!!!!!!!!!!!!!1

Leczyłam się u pani doktor 13 lat, chyba z lenistwa bo nie chciało mi się szukać innego lekarza. Rejestratorka popełniła błąd nie wpisując mnie do zeszytu wizyt i po 1.5 roku czekania niczego nieświadoma pojechałam na wizytę a tu nie ma mnie na liście!!! Próbowałam wytłumaczyć pani doktor,że popełniono błąd i żebym została przyjęta9 zwłaszcza że miałam zły wynik) to wygnała mnie z gabinetu jak psa!!! kwitując że ona ma drugą pracę zaraz i nie ma czasu i mam głowy nie zawracać! STRASZNA i bezduszna osoba. SZCZERZE NIE POLECAM NIKOMU. Zreszta nigdy nie odzywa sie do pacjenta tylko mamrocze sama do siebie cos pod nosem. Leczyłam się tyle lat i do dziś nie wiem czy na nadczynność czy niedoczynność. Śmiechu warte.

Kobieta arogancka, bardzo nieprzyjemna do tego niekompetentna. Kompletny brak zainteresowania pacjentami, jedynie papierami i sobą.

Dlaczego ta kobieta jeszcze tam pracuje? życzę jej żeby tak samo była traktowana kiedy jej zdrowie zawiedzie. Chyba najlepsza kara.Gdzie dyrektor tej placówki czy on nic nie widzi?

Nie polecam Pani doktor jest arogancka nie wyjaśnia przyczyn choroby, nic nie mówi o leczeniu. Cały czas przepisuje leki oraz koleje badanie TSH (jakby oddanie krwi miało ustabilizować tarczycę). Ponadto nie strasznie nie miła, bardziej obchodzą ją swoje paznokcie niż pacjent, przyjmowała mnie z przeziębieniem (z nosa jej ciekło), ta kobieta nie powinna już leczyć! NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kobieta arogancka,pretensje gdy o coś pytam, nawet nie podniosła na mnie wzroku podczas wizyty- najwazniejsza była papierologia. Raz stwierdza chorobe Hashimoto za 2 tygodnie mówi co innego.Odradzam! Odradzam!Trzymajcie sie od tej kobiety z daleka!Najbardziej przerażajace jest to, że tyle ludzi do niej chodzi.

Ma tyle empatii, co kij od szczotki! Zgroza!!!

Ma tyle empatii, co kij od szczotki! Zgroza!!!

Nie przyjęła mnie ponieważ nie było limitow,weszłam do gabinetu tylko po porade poniewaz mam niedoczynnosc i jestem w 4 mies.ciąży,doradzila mi brac taka sama dawkę jak wczesniej(skandal).Arogancka i bezczelna.Zostaje tylko szpital....

Zaczęłam chodzić do tej pani doktor i tak chodzę, bo nawet nie wiem do kogo jeszcze mogłabym się zgłosić w Toruniu. Czy ktoś mógłby mi polecić jakiegoś innego endokrynologa w Toruniu?