lekarz Jolanta Czekaj-Huptas

Wspaniały chirurg. Rzeczowy i sympatyczny.Wspolnie z profesorem,Budzynskim,,wirtuozem trzustki wykonalipięknie opracje,,,,Wipplea,,.Dostałem drugie życie Rozmowa z Panią doktor podczas trudnych chwil po ciężkiej operacji dawała mi ukojenie i wsparcie.Jest lekarzem z powołania dla której pacjent jest podmiotem. Wysokie umiejętności idą w parze z kulturą osobista,dobrocią i spokojem.To rzadka cecha ostatnio w środowisku medycznym.

Pani dr Jolanta Czekaj Huptas, to lekarz z powołania. Pani doktor ujęła mnie swoim zainteresowaniem mnie jako kolejnego pacjenta, Która z zaangażowaniem począwszy od pierwszego kontaktu na SORze aż po przeprowadzony zabieg i opieka pooperacyjną jak i udzielane mi na bieżąco informacji o stanie mojego zdrowia. Bardzo dziękuję Pani dr za udzieloną mi nieocenioną pomoc!!! Polecam Wszystkim...

Przeurocza Pani doktor, przemiła, cierpliwa, z sercem do pacjentów i ich rodziny. Bardzo dziękuje Pani doktor za opiekę i próbę ratowania życia mojemu dziadziusiowi. Pozdrawiam serdecznie

Dziękuje za idealnie przeprowadzona operacje usunięcia woreczka oraz plastyke po przepuklinie pepkowej.Wszystko zagojone super,blizna mało widoczna żadnych komplikacji,dziękuje i pozdrawiam Rafał Szyba