Jolanta Domaradzka-Partyka

Beznadziejna dentystka, wiecej tam sie nie pojawie. .

Beznadziejna dentystka, wiecej tam sie nie pojawie.

Chyba te poprzednie opinie napisała sobie pani doktor sama.Proszę o więcej krytyki.Wiejskie ,mało profesjonalne leczenie.Więcej tego gabinetu nie odwiedzę.

Szczerze polecam! Pani doktor jest uprzejma, wyrozumiała, leczy zupełnie bezboleśnie. Prawdziwy fachowiec, stomatolog z powołania :) Wiem, co mówię, bo właśnie zakończylam kompleksowe leczenie zębów połączone z elementami protetyki. Wszystko idealnie, w świetnej atmosferze, z poczuciem, że jestem w dobrych rękach :)

Bardzo miła, uśmiechnieta Pani dr. Wyleczyla mi zęby bezboleśnie.Wyrwanie również bezbolesne.Polecam!

bardzo miła Pani , z całą pewnością polecam ją wszystkim

bardzo miła Pani , z całą pewnością polecam ją wszystkim

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u tej Pani, jest bardzo miła, a zabiegi, które przeprowadza są prawie bezbolesne, w dodatku przez większość czasu podtrzymuje miłą rozmowę. Serdecznie polecam