Jolanta Figura

Laryngolog

Polecam całym sercem, nie faszeruje niepotrzebnie antybiotykami, w razie nieustania objawów można się kontaktować i zawsze pomoże. Najlepszy laryngolog.

Bardzo miła p. doktor. Stara sie pomóc jak tylko może i czuję się to ,że jest to prawdziwy lekarz z powołania. Polecam

Po wizycie z badaniem słuchu mam się zgłosić na następne badania. Chyba nie pójdę, bo nie ufam jej

Wspaniała Pani Doktor, miła, uprzejma, a przy tym kompetentna. Przyjęła nas poza kolejnością, po godzinach pracy, na prawdę Pani doktor godna polecenia, to nie tylko lekarz, ale przede wszystkim wspaniały człowiek. Zależy jej na dobru pacjenta.

Polecam dr Figurę w 100%!!! Kiedyś daaaawno temu wyleczyła mnie z czyraka ucha, zaś teraz ostatnio pomogła mojemu 1,5 rocznemu synkowi. Jest bardzo miłą i rzetelną osobą. Jeżeli wymagana jest kilkakrotna konsultacja nie bierze pieniędzy za każdą wizytę co w obecnych czasach jest baaardzo rzadko spotykanie u lekarzy, a już tym bardziej specjalistów. Zastanawiam się kto wypisuje o niej takie głupoty tu na tym rankingu? Może zwolennicy dr Czeczko – zboczeńca i konowała!!! Albo może on sam co by sobie reputację podbudować czyimś kosztem!

Może i Pani doktor jest dobrym lekarzem!!! Ale obsługę ma tragicznie chamską, bez kultury!! Aż żal dzwonić.

Przy banalnym zabiegu przepłukiwania ucha,pani doktor, uszkodziła mi błonę bębenkową (kwadrant przednio-górny)na skutek czego, wdało się zapalenie błędnika, całe święta Bożego Narodzenia, przeleżałem w łóżku wymiotując.Po świętach wizyta już u innego laryngologa i długie, kosztowne,leczenie.

Ja mam bardzo dobre zdanie o Doktor.Leczyłem się u wielu specjalistów.przyjmowałem różne specyfiki a wystarczyła dobra diagnoza.Badania dodatkowe ją potwierdziły.Konsultacja ,operacja i nie odwiedzam laryngologów tak często.Naprawdę polecam .Wyleczony

niestety nie potrafiła postawić diagnozy u mojego syna teraz dziecko jest głuche na prawe ucho nie polecam jej.Zamiast zrobić badania szprycowała lekami dzisiaj walczymy i wydajemy tysiące zł zeby dziecko chociaż po części odzyskało słuch.Nigdy więcej nie zaufam jej

bardzo dobry i fachowy lekarz, dokładnie bada, nie przepisuje leków ,, na siłę,,. Nie zatruwa niepotrzebnie antybiotykami.