lekarz Jolanta Gabryś

2,9
2,6

Kiedyś uznawana za dobrego pediatrę. Być może się wypaliła. Stanowczo odradzam. Jej leczenie jest nieskuteczne. Po tygodniu leczenia u niej moje dziecko wylądowało w szpitalu, więc leki trafne nie były. Przepisuje te same leki. Jest strasznie oschła w stosunku do dziecka jak i matki. W ogóle nie tłumaczy, co dziecku dolega. Z gabinetu wychodzę tak samo "mądra" jak weszłam.

polecam panią doktor a ludzie są zawistni i wredni a z tego co mi wiadomo to do pani doktor jest coraz więcej pacjentów którzy zapisują się z innych placówek sama jestem tego przykładem polecam serdecznie

Jestem osobą dorosłą, ta kobieta jest nieuprzejma kiedyś poprosiłam o receptę i mnie wyśmiała szyderczo. Jest niemiła! Bylam z 3razy bo nie miałam wyjścia. Stanowczo odradzam! Nigdy wiecej nie chce do niej isc. Nie po kolei w główcce. Faktycznie jest to maszyna do zarabiana kasiuty jak ktos napisal. Zle podejscie do pacjenta. Tylko krytykuje i poniza. Bezczelnosc

Szczerze POLECAM ta Pani doktor jest bardzo kompetentna. Prowadzi od roku moje obie córeczki, które niestety często chorują i jak do tej pory Pani doktor ZAWSZE od razu rozpoznawała celnie chorobę! Jest przy tym dla maluszków delikatna i uprzejma. Poza tym dokładnie tłumaczy dawkowanie leków i odpowiada na wszystkie pytania. POLECAM

Proszę Państwa, stanowczo NIE POLECAM. Bardzo niemiłe wrażenie Do tego Pani doktor nie potrafi sluchać pacjentów, a co najgorsze wmawia pacnentowi coś czego nie powiedział. Zenujący poziom obsługi pacjenta. Jestem osobą dorosła, nie wiem jaki stosunek ma do dzieci, ale na pewno podtrzymuje, ze nie jest to lekarz z powołania i który choćby lubi swoją prace. Przyjmuje jakby łąske komus robiła.

Przestrzegam wszystkich rodzicow przed ta pania lekarka.Osoba stwarza pozory leczenia,nie potrafi rozpoznac choroby,nie dobiera odpowiednich lekow.Bardzo niekompetentna osoba i bardzo nieuprzejma. Az dziwne,ze pozwala sie takim ludzia pracowac w tym zawodzie.Stanowczo odradzam.

niekompetentna osoba i bardzo nieuprzejma.

Jeśli zakłada się Praktykę z nr telefonu to wypada odbierać połączenia lub włączyć automatyczną sekretarkę. Miałam problem z przeziębionym Maluszkiem a tam nikt nawet nie odbiera połaczeń. Stanowczo nie polecam!!!!!

cale zycie u pani doktor sie lecze i nie mam nic przeciw a ludzie tesz mecza

cale zycie u pani doktor sie lecze i nie mam nic przeciw a ludzie tesz mecza

nie polecam korzystania z usług tej Pani, której widać, że się w główce już pomieszało. To nie jest lekarz z powołania, tylko maszyna do zarabiania pieniędzy, dla której czyjeś zdrowie stoi na dalszym planie. Bardzo nieuprzejma i ordynarna. Życzę dalszego rozwoju kariery- tak dalej Pani niech postępuje, pacjenci sami uciekną