lekarz Jolanta Gaczorek

Witam, u pani doktor byłam z córką 2.5letnia. jestem zachwycona podejściem pani doktor do dziecka mimo problemów jakie napotkały nas podczas badań udało się wszystko przeprowadzić, dużo cierpliwości, anielski spokój, wyrozumiałość szły w parze u pani doktor. Polecam , Bardzo rzadko teraz można spotkać takich lekarzy , z takim podejściem do małych dzieci .

Świetny lekarz. Zaangażowany i uważny oraz dociekliwy. Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Polecam z całą stanowczością.

Bardzo polecam Panią dr Gaczorek, świetne podejście do pacjenta, diagnostyka wykonana z pełnym zaangażowaniem, wykonano wszelkie szczegółowe badania bardzo dokładnie. Pani doktor wszystko tłumaczy, dokładnie sprawdza i jest bardzo pomocna. Ze spokojem odpowiedziała na moje wszystkie pytania.

Bardzo polecam Panią dr Gaczorek. Profesjonalne podejście do pacjenta, dokładne badanie, konkretna i zrozumiała diagnoza. Przemiła i sympatyczna Pani doktor .

Bardzo polecam Panią dr Gaczorek.

Pojechałem do Pani Gaczorek z ostrym zapaleniem spojówek. Pani doktor mimo informacji ode mnie, że mam problem z wysokim ciśnieniem w gałce ocznej przypisała mi leki zwiększające ciśnienie. Dodatkowo dostałem sterydy. Po dwóch dniach używania leków przypisanych przez Panią Doktor dostałem silnej alergii na te leki. Oko wyglądało tragicznie, bardzo dużą opuchlizna, wyciek ropny, okropny ból ... Wylądowałem na SOR . Zmieniono mi leki. Kazano odstawić sterydy i udać się do kontroli do okulisty w ciągu 3-5 dni. Wróciłem do tej samej Pani doktor (bo terminy do innych lekarzy bardzo odległe ). Nie informowałem Jej, że odstawiłem sterydy -leki z sor działały i zależało mi tylko, żeby Pani Gaczorek przedłużyła mi L4. Nie świadoma tego,że nie używam sterydów stwierdziła, że działają i przynoszą efekty. Na kolejnej wizycie kontrolnej (10 dni po odstawieniu sterydów) Pani doktor dalej twierdziła, że działają i kazała je stosować przez kolejne 14 dni. Dodatkowo przypisała mi krople na pooperacyjne leczenie zaćmy!! Oczywiście leków nie wykupiłem. Udało mi się dostać do innego lekarza, który stwierdził, że tych kropli absolutnie nie używa się w takich przypadkach jak mój oraz że oko jest już zdrowe i wymaga jedynie kropli nawilżających. Jeżeli nie przerwałbym leczenia u tej Pani i stosował się do jej zaleceń straciłbym oko. Ta Pani ma pojęcie tylko o doborze okularów korekcyjnych. Jeśli z okiem są inne problemy radzę tej Pani unikać