Jolanta Gil

Sprawne, szybkie i bezbłędne wykonanie zabiegu usunięcia zaćmy i wszczepienia sztucznej soczewki. Zero komplikacji. Moje odczucia potwierdziło badanie kontrolne (w innym ośrodku i przez inną okulistkę). Polecam!

możne to dlatego ze przyjęty zostałem w publicznym zakładzie leczenia (SOR) nie uzyskałem pomocy tylko straciłem czas pieniądze na maść i w opinii innego okulisty więcej ta okulistka zaszkodziła niż pomogła

Byłam zaskoczona, że tak miły lekarz może pracować w publicznym szpitalu. Wszyscy wiemy jak wyglądają terminy i wizyty z NFZ.. porażka...ale przynajmniej jak sie trafi do takiej pani doktor to człowiekowi piana z ust znika...No i chce jej sie zrobić więcej niz przecietnemu publicznemu lekarzowi, który jest na dyżurze. To tez niespotykane. Sympatyczna, kompetentna, wzbudza zaufanie. Polecam.

Pani doktor to prawdziwa profesjonalistka a oprócz tego bardzo sympatyczna, cóż chcieć więcej! Gorąco polecam.

Byłam trochę zdenerwowana (nie miewam problemów z oczami). Pani doktor wszystko dokładnie wytłumaczyła i zupełnie mnie uspokoiła. Bardzo polecam.

pani doktor jest mila i kompetentna osoba jednakowoz srodowisko szpitala w ktorym pracuje nie pozwala na prawidlowe przeprowadzenie diagnostyki co stwarza mozliwosc pomylek i zaniedban a szkoda bo sama jestem lekarzem

Pani Doktor to specjalista z duza klasa. Jest cierpliwa i dokladna, a na dodatek uprzejma. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy, to chorowac byloby latwiej. Goraco polecam.

Mialam okazje odwiedzic wiele gabinetow okulistycznych w krakowie i z calego serca moge polecic Pania doktor.

Zdecydowanie polecam Panią Doktor: kompetentna, dokładna, uważnie słucha i cierpliwie wyjaśnia.

Komunikatywna, tłumacząca o co chodzi, dokładna. Wpierw trafiłam z nagłym przypadkiem, był to jedyny okulista który zgodził się przyjąć tego samego dnia. Potem byłam tylko dobrać pierwsze okulary do czytania, a przy okazji zrobiłam też inne badania. Gabinet dobrze wyposazony , nie trzeba było chodzić gdzie indziej(co mi sie już zdarzyło) gdzie indziej