lekarz Jolanta Grzesiak

Internista, Diabetolog

W ciąży miałam bardzo wysoki cukier. Dzięki Pani doktor nie musiałam brać insuliny i urodziłam zdrowe dziecko.

Jedyny lekarz rodzinny który nie tylko przepisuje tabletki, ale docieka co jest tego przyczyną. Dzieki pani doktor została zdiagnozowana u mnie Astma Oskrzelowa i jej przyczyna alergia. Jestem po odczulaniu i wiem, że żyje ! Leków nie biorę prawie wogole, a wynikiem kilku lat zarzywania różnych śmisznych tabletek i antybiotyków na suchy uporczywy sezonowy kaszel były zniszczone migdałki i 2 pobyty w szpitalu ! Polecam panią doktor !