Internista Kołobrzeg

Bukowa 1
78-100 Kołobrzeg

Specjalista jakich mało, dokładna i miła lekarz z powołania, polecam.

Specjalista jakich mało, dokładna i miła lekarz z powołania, polecam.

Szpital Uzdrowiskowy "WILLA FORTUNA" s.p.z.o.z.
ulica Rafińskiego 3
78-100 Kołobrzeg

Pani Doktor jest naprawdę FACHOWCEM w swojej dziedzinie. Jeśli jakiś diabetyk ma problem, Pani Doktor na pewno jest skutecznym ratunkiem.

Opinia dodana przez: Vic

POL - MED
Zapleczna 9C/9
78-100 Kołobrzeg

Jedyny lekarz rodzinny który nie tylko przepisuje tabletki, ale docieka co jest tego przyczyną. Dzieki pani doktor została zdiagnozowana u mnie Astma Oskrzelowa i jej przyczyna alergia. Jestem po odczulaniu i wiem, że żyje ! Leków nie biorę prawie wogole, a wynikiem kilku lat zarzywania różnych śmisznych tabletek i antybiotyków na suchy uporczywy sezonowy kaszel były zniszczone migdałki i 2 pobyty w szpitalu ! Polecam panią doktor !

Sanatorium Uzdrowiskowe"ARKA - MEGA" S.A.
Sułkowskiego 11
78-100 Kołobrzeg

Wizyta w sanatorium Arka, u lekarza Mariusza Pełczyńskiego, długo będzie niepowtarzalna i niezapomniana.
Tak miłego, kulturalnego i kompetentnego lekarza dotychczas nie spotkałam.
Ogromnie żałuję, że nie ma takich lekarzy w mojej miejscowości.
Gorąco polecam :)

Tak miłego, kulturalnego i kompetentnego lekarza dotychczas nie spotkałam.
Ogromnie żałuję, że nie ma takich lekarzy w mojej miejscowości.
Gorąco polecam :)

Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Adam Sienkiewicz

Lekarz sportowy, Internista

78-100 Kołobrzeg

Bardzo kompetentny,poświęca dużo czasu pacjentowi,miły i uprzejmy,polecam,posiada dużą wiedzę, przystępnie tłumaczy zagadnienia medyczne,i co najważniejsze skutecznie leczy.

Opinia dodana przez: lukasz

Ośrodek Sanatoryjno - Wypoczynkowy CHALKOZYN
Zdrojowa 1
78-100 Kołobrzeg

Lekarz z wielką kulturą osobistą i dużą wiedzą, potrąfiacy wczuć się w rolę pacjenta i zastosować skuteczną terapie.

dr n. med. Piotr Kłos

Lekarz medycyny pracy, Internista

Ośrodek Medycyny Pracy
Kupiecka 5A/22
78-100 Kołobrzeg

Zdecydowanie odradzam! Pan doktor jest bardzo nieuprzejmy, niezbyt kompetentny. Jak na zawód, który sobie wybrał nie charakteryzuje się cechami prawdziwego lekarza z powołaniem.

78-100 Kołobrzeg

Beznadziejny człowiek, brak kontaktu z pacjentem i jego rodziną, arogancka i wyniosła.

78-100 Kołobrzeg

Szpital Uzdrowiskowy "WILLA FORTUNA" s.p.z.o.z.
ulica Rafińskiego 3

Interniści w mieście Kołobrzeg