lekarz Jolanta Jach-Wróblewska

2,7
2,6
2,7
2,6

jak najbardziej polecam! byłam u Pani na pierwszej wizycie i musze powiedziec ze taka lekarke zawsze chcialam spotkac;). odpowiedziala na wszystkie moje pytania. zero stresu. naprawde polecam. wiadomo ze 120 zl moze sie komus wydac duzo, ale wg mnie nie sa to pieniadze wyrzucone w bloto.

STANOWCZO ODRADZAM!!!!. Chodziłam do tej Pani prywatnie (czyli tze. grupa uprzywilejowana - tych na kasę chorych traktowała dość pogardliwie), co 2 tygodnie radziła mi zrobienie usg (oczywiście dodatkowo płatne), a nigdy nie potrafiła określić wagi dziecka. Urodziłam barrrdzo duże dziecko i miałam ogromne problemy przy porodzie. Córka do dziś ma problemy neurologiczne. Gdybym wiedziała, gdyby lekarka doradziła cesarkę byłoby inaczej. Pomimo wizyt płatnych, umówionych na konkretną godzinę zawsze byłam przyjęta z 1-2,5 h spóźnieniem. Niewiem dlaczego to znosiłam, przy drugiej ciąży będę mądrzejsza. Oczywiście po porodzie w szpitalu w czasie obchodu lekarzy w ogóle mnie nie poznawała!!!!. NIGDY WIĘCEJ!!!

NIESTETY ZAWIODŁAM SIE NA TEJ LEKARCE,BYŁAM W 6 TYGODNIU CIAZY A STWIERDZIŁA ZE NIEMA MOWY O CIZY I DAŁA LEKI NA WYWOŁANIE OKRESU.TO PRAWDA PRZYJMIJE DO POZNYCH GODZIN I W TYCH POZNIEJSZYCH GODZINACH NIESTETY NIEMA JUZ UPRZEJMOSCI

Bardzo miła i kompetentna lekarka. Zawsze wysłucha i odpowie na każde pytanie pacjenta. Niestety w prywatnym gabinecie trzeba się uzbroić w cierpliwość czekając na swoją kolej. Godzina na którą się umawiamy nie jest adekwatna do godziny przyjęcia nas przez Panią doktor. I ostatnio odniosłam wrażenie, że czym poźniejsza godzina wizyty tym mniej uwagi dla pacjętki.

Lekarz na 6-tkę.To nie byla prywatna wizyta a pani Dr była tak kompetentna i profesjonalna,że byłam w szoku,oczywiście jak najbardziej pozytywnym.Polecam

Ogólnie wzbudza zaufanie, lecz mam mieszane uczucia, czasem sprawia wrazenie jakby to co mowi lekarz jest najwazniejsze... sugeruje sie przeczuciem...niekoniecznie potwierdzajac to kilkoma badaniami.

Gabinet czysty i schludny.Lekarz godny polecenia paniom w każdym wieku.

Gabinet czysty i schludny.Lekarz godny polecenia paniom w każdym wieku.