lekarz Jolanta Jakubowska

Urolog, Chirurg dziecięcy

Pani doktor jest chyba zwyczajnie bezczelna i prostacka, a wystarczyło się z nią nie zgodzić. Ze mną zakończyła rozmowę podczas wizyty, po tym jak przedstawiłam jej mój własny sposób na leczenie (nie faszeruję się lekarstwami - chyba to ją ruszyło), stwierdziła, że ją pouczam i wiem wszystko najlepiej, a ja tylko odpowiedziałam na jej pytanie. Arogancki uśmiech nie znikał pani doktor z twarzy, a nawet prosto w oczy mi się przyznała, że ma niezły ubaw ze mnie. Wydaje się być bardzo odporna na nową wiedzę, zatrzymała się gdzieś w czasie, baaaardzo dawno temu :) Problem w tym, że ta Pani musi zrozumieć, że to ona jest tu dla mnie, nie ja dla niej, niestety jej zachowanie i arogancja nie wskazuje na to, by mogła to kiedykolwiek pojąć, być może ten rocznik tak ma? Twierdzenie, że nic się nie wyleczy bez tony lekarstw, jest po prostu załamujące..i tu nasuwa mi się jedno określenie...KALEKARZ :)

"Leczyłem" się u Pani doktor rok. Oprócz tego, ze jest miła, nie moge powiedzieć nic więcej. Wszystkie wizyty były prywatne, każda po 150 zł. Chorobę wyjaśniła szczegółowo ale mimo dużej wiedzy teoretycznej nie potrafiła mnie wyleczyć. Kiedy przepisywała mi kolejne lekarstwa odniosłem wrażenie, że nie do końca zależy jej na wyleczeniu mnie tylko na tym abym przyszedł na kolejną wizytę. Zdecydowanie nie polecam.

Genialna Pani Doktor, profesjonalistka w każdym względzie! Sześć zabiegów chirurgicznych, wszystkie wykonane fachowo. Do tego kapitalne podejście do pacjenta.

Pani doktor na prawdę godna do polecenia ;-) Wykonywała mi już któryś zabieg z kolei i z czystym sumieniem mogę polecić. Nie tylko miła i sympatyczna, ale zna się na rzeczy i robi to wspaniale ! Pozdrawiam, Konrad

Pani doktor na prawdę godna do polecenia ;-)
Pozdrawiam,
Konrad

Serdecznie polecam, przemiła kobietka. wyjaśniła wszystko od początku do końca - godna polecenia.

Polecam znajomym, leczę się dłuższy czas - skutecznie. Lekarz posiada umowę z NFZ

Polecam panią doktor ,naprawdę lekarz z powołania i godny polecenia.

Polecam panią doktor ,naprawdę lekarz z powołania i godny polecenia.

Niesamowity człowiek, lekarz, profesjonalista. Polecam wszystkim! Pełne zaufanie wobec Pani Doktor, zabieg został przeprowadzony najlepiej jak tylko mógł być. Pozdrawiam, Arek

Pani doktor to lekarz z powołania i osoba kompetentna.Wspaniałe podejście do dzieci.POLECAM.

SUPER LEKARZ, RÓWNIEŻ POLECAM PANA ADAMA-MĘŻA PANI DOKTOR, OBOJE KOMPETENTNI, BARDZO MILI !!! POLECAM!!!