lekarz Jolanta Kacała

2,8
3,5
2,8
3,3

Pani Doktor jest bardzo dobrym psychiatrą. Jest miłą, empatyczną, rzeczową osobą, przed którą łatwo można się otworzyć. Budzi zaufanie, z zainteresowaniem słucha pacjenta, potrafi doradzić i pomóc. Ma bardzo profesjonalne i życzliwe podejście do pacjenta. Gorąco polecam!

Pani doktor nie wysłuchała mnie dokładnie na pierwszej wizycie, ani na kolejnej. Jak na podstawie niepełnego wywiadu stawiać więc trafną diagnozę? Przepisane leki podziałały na mnie bardzo źle, zero zrozumienia, chłodne wręcz zniechęcające podejście do pacjenta, nie mówiąc już o kulturze. Nie polecam.

BARDZO FAJNY LEKARZ FAJNA BABKA POLECAM IDZIE SIE ZNIA DOGADAC I POROZMAWIAC UPRZEJMNA IMILA KONKRETNA BARDZO POMAGA LUDZIOM

Pani "doktor" prezentuje bardzo schematyczne podejście do pacjenta. Powzięta diagnoza od samego początku była totalną bzdurą. Pani "doktor" nie wykonała badań (choć istniały odpowiednie badania) przed wpisaniem rozpoznania, a pomimo tego faktu postawiła taką, a nie inną diagnozę. Była zdziwiona wynikiem tych badań, kiedy zrobiłem je na własną rękę. Właściwym byłoby gdyby ta Pani zmieniła sobie zawód na inny.