dr n. med. Jolanta Lubin

Onkolog

Wspaniały lekarz , który bardzo dokładnie bada pacjentki. Wyjaśnia wszystkie problemy, kompetentna, miła, sympatyczna, bardzo kontaktowa osoba. Żałuję bardzo, że musiałyśmy się rozstać. Takich lekarzy jest już coraz mniej. W 100% polecam panią doktor.

Lekarka bardzo miła w stosunku do pacjenta, dokładna przy badaniach. Gdy nowotwór wybiega po za jej specjalizację (ginekologia), szuka rozwiązań u innych specjalistów. Służy pomocą też rodzinie pacjentach. Jest bardzo dobrym specjalistą od chemioterapii. Dba o pacjentów na oddziale.

Bardzo ciepła i życzliwa osoba. Umie poświęcić uwagę chorej, zawsze wyjaśni wątpliwości które pojawiają się podczas leczenia. Szkoda, że mimo poświecenia nie może pomóc wszystkim pacjentkom w wygraniu z rakiem jajnika.