lek. dent. Jolanta Łuszczyńskalek. dent. Jolanta Łuszczyńska - zdjęcie profilowe

lek. dent. Jolanta Łuszczyńska

Panią stomatolog polecam z czystym sumieniem każdemu, nawet najbardziej strachliwemu pacjentowi. Wizyta w Jej gabinecie przebiega bezstresowo. Leczyłam u niej kompleksowo wszystkie zęby, nawet te które poprzedni dentysta "spartolił". Trafiłam do pani Jolanty po długim nibyleczeniu u innego stomatologa i mogę na 100% powiedzieć, ze teraz wiem, jak powinno wyglądać uczciwe i rzetelne podejście do pacjenta. Uśmiechnieta, życzliwa, i zna się na swojej robocie!

Stomatolog kompetentny. Troska o każdy ząb :) Bardzo dokładnie wykonuje swoją pracę, a poza tym miła, sympatyczna i serdeczna.

Bardzo wysoki poziom kompetencji, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do pacjenta to główne cechy Pani Doktor Jolanty Łuszczyńskiej. Każda wizyta to miłe i sympatyczne spotkanie, które całkowicie odmieniło moje podejście do niespecjalnie lubianych wizyt stomatologicznych. Pani Doktor to z całą pewnością stomatolog godny polecenia.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Namysłów"?

ulica Fabryczna 5

REJA 8
Gabinet Stomatologiczny lek. stom. Agnieszka Dębicka
ul. Sejmowa 2c/5, Namysłów
Prywatny Gabinet Lekarski
Sejmowa 2 c m. 5