lekarz Jolanta Malinowska

3,1
3,3
3,6
3,2

Pani Doktor jest bardzo miła, fachowo tłumaczy przyczyny choroby i zwykle wyrycza prawidłową ścieżkę leczenia. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Wszystkim polecam!

Lekarz ignoruje obowiązek wystawiania recept elektronicznych! Na papierowej recepcie nabazgrała tak, że wydano mi tylko dwa z trzech przepisanych leków i to dopiero w piątej (!) aptece. Wcześniej w ogóle nie mogli tego rozczytać! Pacjenta traktuje jak sztukę bydła. NIE POLECAM!

NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM. NIE WARTA MIANA LEKARZA. MYJE RĄCZKI SOBIE OCZYWIŚCIE. NIE POLECAM. Ludzie czytajcie negatywne opinie, bo to prawda, ale od osób wniebowzietych tym ze leczą się od 2003 roku i dalej są chorzy, leczą się ale z nią nie wylecza. Jest miła u to tylko tyle w temacie. Podejście karygodne. Do nie zobaczenia. NIE POLECAM.

Witam. Tak przedmiotowego potraktowania nie przeżyłem nigdy wcześniej od żadnego innego lekarza. Pani doktor wykazała się kompletnym brakiem empatii, była zainteresowana jedynie brakiem skierowania a pośpiech w jej wypowiedziach był porażający. To była ostatnia wizyta u tej Pani. Przestrzegano mnie wcześniej, nie uwierzyłem. Poszukuję prawdziwego neurologa dla swojej mamy a z urzędnikami, zwanymi lekarzami, zainteresowanymi głównie rozliczeniem z NFZ nie chcę mieć nic do czynienia. Wstyd Pani Malinowska. Jarosław Sikorski

TRAGEDIA Z TĄ "lekarką". Ponad rok "leczyła" u mnie bardzo silny punktowy bół głowy, bez rezultatu. trzykrotnie robiłem prześwietlenie kręgosłupa, na którym nic nie widziała. w między czasie sugerowała, by pojawić się u niej prywatnie na co się nie godziłem. w końcu przepisała mi lek, na który zdziwiła się Pani w aptece mówiąc, że to bardzo silny lek na migrenę. poszedłem z rentgenami do poleconej rehabilitantki i... na każdym zdjęciu pokazała mi ucisk na nerw między 3 a 4 kregiem, którego "lekarz" malinowska nie widziała, tylko truła mnie lekami, krtóre nie działały. już po pierwszym masażu u rehabilitantki ból głowy był o wiele mniejszy, a po kilku kolejnych całkiem ustał. malinowska = TRAGEDIA NIE LEKARZ!!!

Dr,Malinowska-jest bardzo uczciwa-jeżeli nie potrafi pomóc w chorobie to mówi to otwarcie i proponuje aby poszukać bardziej kompetentnego lek.w danej chorobie!!

polecam Panią dr Malinowską.Proszę nie zwracać uwagi na ostatnią negatywną opinie .Dzięki Pani dr funkcjonuję i jestem jej bardzo wdzięczna.Leczę się od 2003 roku i nigdy bym nie poszla do innej dr .Mało tego pracuje u Pani dr przesympatyczna pielegniarka i oczywiscie na pochwałę zasluguje przemiły ,sympatyczny malżonek,zawsze uśmiechnięty i takich ludzi naprawę Nam pacjentom ,jeżeli chodzi o rehabilitację...

Polecam serdecznie Panią doktor. Nigdy nie zrozumiem negatywnych opinii tu wystawianych, podejrzewam, że to zazdrosna konkurencja. Jest ŚWIETNYM lekarzem, ŚWIETNYM, wspaniałym człowiekiem; dzięki niej jestem zdrowa, mój mąż również. Zawsze można się z nią skontaktować, pomaga, tłumaczy, wspiera. POLECAM!

Kompetentny,profesjonalny lekarz i dobry,uczciwy człowiek-co nie zawsze idzie w parze u innych.Podchodzi kompleksowo do choroby,widzi nie tylko pacjenta i jego organy ale człowieka wraz z duszą i odczuciami.Potrafi uważnie słuchać i wiązac problemy zdrowotne z psychologicznymi.Gorąco polecam światłym pacjentom,którzy lubią dokładnie wiedziec co im jest,czym są leczeni i jaka jest alternatywa.

PANI DOKTOR WYSLALA MOJA MAME Z RAKIEM Z KTORYM WALCZY OD ROKU NA PRADY ZEBY POBUDZIC NERWY-W SZPITALU GDY NIE SPYTAALI CZY MAMA JEST CHORA NA RAKA TO ZAFUNDOWAŁA BY SOBIE POBUDZENIE KOMOREK RAKOWYCH!!!! CO ZA CZŁOWIEK ,CO ZA LEKARZ???BEZ KOMENTARZA...