lekarz Jolanta Malinowska

Neurolog

Dr,Malinowska-jest bardzo uczciwa-jeżeli nie potrafi pomóc w chorobie to mówi to otwarcie i proponuje aby poszukać bardziej kompetentnego lek.w danej chorobie!!

TRAGEDIA Z TĄ "lekarką". Ponad rok "leczyła" u mnie bardzo silny punktowy bół głowy, bez rezultatu. trzykrotnie robiłem prześwietlenie kręgosłupa, na którym nic nie widziała. w między czasie sugerowała, by pojawić się u niej prywatnie na co się nie godziłem. w końcu przepisała mi lek, na który zdziwiła się Pani w aptece mówiąc, że to bardzo silny lek na migrenę. poszedłem z rentgenami do poleconej rehabilitantki i... na każdym zdjęciu pokazała mi ucisk na nerw między 3 a 4 kregiem, którego "lekarz" malinowska nie widziała, tylko truła mnie lekami, krtóre nie działały. już po pierwszym masażu u rehabilitantki ból głowy był o wiele mniejszy, a po kilku kolejnych całkiem ustał. malinowska = TRAGEDIA NIE LEKARZ!!!

jest nie kompetentna,nie ma pojęcia o swojej specjalizacji,wszystkich odsyła do ortopedy zamiast sama badać,uważa,że jak człowiek młody to nie możliwe,że kręgosłup mógł się tak złużyć,ortopedzi to z niej kpią!Mówią Malinowska!-to nie lekarz!

Ponadto robi wszystko zeby z publicznej słuzby zdrowia przyjść do niej prywatnie

PANI DOKTOR WYSLALA MOJA MAME Z RAKIEM Z KTORYM WALCZY OD ROKU NA PRADY ZEBY POBUDZIC NERWY-W SZPITALU GDY NIE SPYTAALI CZY MAMA JEST CHORA NA RAKA TO ZAFUNDOWAŁA BY SOBIE POBUDZENIE KOMOREK RAKOWYCH!!!! CO ZA CZŁOWIEK ,CO ZA LEKARZ???BEZ KOMENTARZA...

nie tego sie spodziewałam,takiej reakcji ze strony lekarza, straciłam zaufanie ..nie polecam

nie tego sie spodziewałam,takiej reakcji ze strony lekarza,
straciłam zaufanie ..nie polecam

Polecam serdecznie Panią doktor. Nigdy nie zrozumiem negatywnych opinii tu wystawianych, podejrzewam, że to zazdrosna konkurencja. Jest ŚWIETNYM lekarzem, ŚWIETNYM, wspaniałym człowiekiem; dzięki niej jestem zdrowa, mój mąż również. Zawsze można się z nią skontaktować, pomaga, tłumaczy, wspiera. POLECAM!

Uważam Panią Dr. za bardzo dobrego lekarza. Pani dr. widzi nie tylko chorobę ale przede wszystkim człowieka.

Kompetentny,profesjonalny lekarz i dobry,uczciwy człowiek-co nie zawsze idzie w parze u innych.Podchodzi kompleksowo do choroby,widzi nie tylko pacjenta i jego organy ale człowieka wraz z duszą i odczuciami.Potrafi uważnie słuchać i wiązac problemy zdrowotne z psychologicznymi.Gorąco polecam światłym pacjentom,którzy lubią dokładnie wiedziec co im jest,czym są leczeni i jaka jest alternatywa.

lekarz ktory potrafi rozmawiac a to najwazniejsze

lekarz ktory potrafi rozmawiac a to najwazniejsze