lekarz Jolanta Martyniuk

Psychiatra

1,2

Miałem styczność z tą panią w Szczecinku. Jaka jest prawda na temat metod i praktyk prowadzonych przez tego specjalistę myślę że każdy wie. Nie powinna zbliżać się do ludzi.

Chodziłam do Pani Doktor jako nastolatka. Nigdy nie zapomnę tych wizyt. Zamiast leczyć, pogłębiła moją depresję. Nie powinna pracować z ludźmi.

Nie potrafi leczyć ludzi. Zamiast rozmawiać z ludźmi kieruje ich do szpitala. Jest niesympatyczna. Nie życzę nikomu kontaktu z tą Panią. Nie powinna leczyć ludzi. Robi im tylko krzywdę.

Nie wiem jak innym pacjentom ale mi ten lekarz nie pomogl. Dostawalam leki rispolept. To jest bardzo niebezpieczny lek prosze sobie poczytac na innych stronach. W stanach daja odszkodowania za ten lek. Zle sie czulam po tym leku a pani doktor nie zmienila mi go tylko zwiekszyla dawke w wyniku czego czulam sie jeszcze gorzej. Po powolnym odstawieniu leku wrocilam do zdrowia. Lek - swinstwo. Potrzebne mi byly tylko leki na wzrost serotoniny w organizmie poniewaz mialam zalamanie (za duzo nieprzyjemnych sytuacji w zyciu na raz, siadla psychika) a nie lek - swinstwo ktory mnie otumanial.

Nie zyczę nikomu kontaktu z tą panią, nie nadaje się na lekarza psychiatrę. Nie polecam jej jako lekarza