dr n. med. Jolanta Masiak

Psychiatra

3,5

Jest to cudowny czlowiek , wspanialy lekarz ,wzudza niesamowite zauwanie , poswieca bardzo duzo czasu pacjetowi, wiem na ten temat ile lekarze poswiecaja czasu bardzo malo . To jest wspanialy lekarz i zawsze bede tylko DR. Masiak ufac, jest moim aniolem strozem , po mimo ze nie mieszkam w polse , bede zawsze wrac do niej, dziekuje Pani Doktor!!!!!

Polecam, pogłębiły się moje myśli samobójcze. Co prawda pani doktor nie nakłaniała mnie do tego, ale śmiem twierdzić, że coś takiego miała mi do przekazania między wersami. GORACO POZDRAWIAM