3,7

Pani dr Mniszek jest również specjalistą otolaryngologii dziecięcej. Wspaniały człowiek i kompetentny lekarz. Leczy i operuje naszego syna od kilku lat na różne schorzenia. Ma podejście do dziecka i jest przemiła. Nigdy nie odmówiła nam pomocy nawet w czasie wolnym od pracy. Zdarzyło się nawet w awaryjnej sytuacji, że zaprosiła nas do domu aby pomóc dziecku w chorobie. Można na nią zawsze liczyć - operowała syna już dwukrotnie i zawsze wiem, że dziecko jest w dobrych rękach. Polecam wspaniałą Panią doktor!

Byłam z 1,5 roczna córka u pani Mniszek. Córka od września nieprzerwanie ma kaszel i katar. Dostałam leki na alergię i rozkaz wynajęcia opiekunki do dziecka ( dziecko chodzi do żłobka) . Stwierdziła wadę słuchu ze względu na wysięk w uszach. Po wizycie u innego lekarza okazało się że dziecko ma powiększone migadly i nalot na migadalach, oraz obturacyjne zapalenie oskrzeli. Pani doktor nie słuchała co mamy do powiedzenia na temat objawów .postawiła diagnozę na samym początku zganiając winę na żłobek. nie polecam! !!!

Lekarz godny polecenia. Wyleczy, wytłumaczy, dobre podejście do młodego pacjent A. Jestem zachwycona. Nie przedłuża leczeni. Po prostu POLECAM

Nie przedłuża leczeni. Po prostu POLECAM