dr n. med. Jolanta Pietrzak

Alergolog, Pediatra

Żyję już 40 lat i lekarzy znam setki, ale nigdy nie spotkałem takiego lekarza jak Pani Jola. Tak kompleksowego, fachowego podejścia nie spotkałem nigdy u żadnego lekarza. Jej wiedza wykracza daleko poza wiedzę książkową. To chodzący geniusz medyczny i w dodatku z fantastycznym podejściem do dzieci. Kosztuje to fakt, ale warto byłoby wydać nawet 10 x więcej dla zdrowia waszych dzieci. Gdyby była tania to pielgrzymki z całego kraju zjeżdżałyby się jak na Jasną Górę.

Czy jest jakaś możliwość dostania się na wizytę do Pani dr? Mam malutkie dziecko, które nie może wyjść z infekcji ( przerodziła się w napady duszności, napady astmatyczne ). Dzwoniłam parę razy do Pani dr ale jest takie oblężenie terminów wizyt, że Pani dr nawet nie proponowała żeby dzwonić za parę miesięcy ( wcześniej jak Mała jeszcze nie chorowała też próbowałam się umówić i wchodziły w grę terminy wrześniowe 2011, i też pod dużym znakiem zapytania ). Wiem, że wcześniej był jeden dzień kiedy przyjmowani byli nowi pacjenci albo nieumówieni. Teraz z tego co czytam na forach taka opcja zniknęła. Czy jest jeszcze jakaś szansa żeby się dostać do Pani dr? Może przyjmuje w innej placówce albo cokolwiek innego? Jeśli macie takie informację proszę napiszcie, bardzo potrzebuję się dostać na wizytę. Z góry dziękuję za wszelkie informacje. Amelunia

WITAM WAS DROGIE MAMY JA DO PANI DR.CHODZE JUZ 5 LAT ZAWSZE LECZENIE KONCZYLO SIE ALBO SZPITALEM ALBO POWAZNA CHOROBA KTORA SIE CIAGLA.GDY TRAFILAM DO PANI DR.PIETRZAK WIEM ZE JEJ DIAGNOZA JEST TRAFNA I UFAM JEJ JAK NIKOMU INNEMU.DLATEGO ZE BADAJAC DZIECKO ROBI TO Z OCHOTA A NIE PO TO ABY WZIASC TYLKO PIENIADZE POWIEM WAM JESZCZE SZCZERZE ZE NIEDAWNO URODZILAM BLIZIETA I Z REKA NA SERCU NIE POWIERZYLABYM ICH NIKOMU INNEMU .JAKO LEKARZ STARA SIE ZAWSZE I O TAKIEGO LEKARZA DZIS TRUDNO

Lekarz PROFESJONALISTA i wielkiego SERCA. Polecam WSZYSTKIM Rodzicom!!! Mojego Synka Kubusia Pani Doktor prowadzi od 3 lat. Zawsze trafne diagnozy i skuteczne leczenie. DZIĘKUJĘ Pani Doktor i pozdrawiam naszą Kochaną "Ciocię Jolę".

Lekarz PROFESJONALISTA i wielkiego SERCA. Polecam WSZYSTKIM Rodzicom!!!
DZIĘKUJĘ Pani Doktor i pozdrawiam naszą Kochaną "Ciocię Jolę".

witam wszystkich serdecznie,moja córeczka jest pacjentką u Pani dr od 2 lat.Jest to lekarz niezmiernie miły,cierpliwy,ma cudowne podejście do dzieci.Badanie wykonywane jest tak długo i tak szczegółowo ,że prawie jest to niemożliwe patrząc jak robią to inni lekarze.Diagnoza i leki zawsze trafione.Moja córka na teraz 4,5 roku i to jest jedyny lekarz do którego chodzi z ochotą i nigdy się nie boi.pozdrawiam wszystkich i szczerze polecam .

Pani Doktor Jolanta Pietrzak jest znakomitym Fachowcem w dziedzinie Pediatrii i Alergologii, jej wiedza jest ogromna, zawsze dokładnie wyjaśnia przebieg choroby i metodę leczenia. Ja z moim synkiem jeżdżę do Pani doktor od prawie 7 lat, diagnoza zawsze trafna. Pani doktor jest ciepłą i miłą osobą czym wzbudza zaufanie u dziecka a to jest bardzo ważne.Zawsze można liczyć na pomoc. Polecam!!!

Mam całkowite zaufanie do pani doktor. To osoba, której leży na sercu zdrowie jej małych pacjentów. A poza tym ma ogromną wiedzę i przy każdej wizycie wnikliwie bada moje dziecko. Gdy po wielu miesiącach bezskutecznego leczenia synka u przeróżnych doktorów trafiłam wreszcie do gabinetu p. Pietrzak skończyło sie leczenie moje syna na zasadzie "spróbujemy w taki sposób, może pomoże a może nie". Pani doktor postawiła konkretną diagnozę i sposób leczenia, efekty były widoczne już po tygodniu, teraz jeździmy tylko do kontroli. Nie wyobrażam sobie powierzyć zdrowia mojego dziecka w inne ręce jak tylko w ręce pani dr. Pietrzak

U pani dr Jolanty Pietrzak leczę swoje dziecko od ponad 8 lat. Trafiłam dzięki koleżance i od tamtej pory poleciłam już wielu rodzicom wizytę u Pani doktor a oni polecają kolejnym. Na wizytę trzeba umawiać się z dużym wyprzedzeniem. Jest ogromnym fachowcem w dziedzinie Alergii i Pediatrii. Moje dziecko jest alergikiem, ale ponieważ na każdej wizycie jest szczegółowo badane, więc Pani doktor wykryła u niego wodniaka powrózka w jąderku, gdy dziecko miało 2 lata i poleciła dobrego chirurga. Bilanse dziecka w miejscowej przychodni niestety nie wykryły żadnych nieprawidłowości. Pani doktor jest bardzo ciepłą osobą, odpowie na każde pytanie i wszystko dokładnie wytłumaczy. Może się rozpisałam, ale naprawdę to lekarz wart polecenia.