dr n. med. Aleksandra Chwist-Nowakdr n. med. Aleksandra Chwist-Nowak - zdjęcie profilowe

dr n. med. Aleksandra Chwist-Nowak

Internista, Alergolog, Pulmonolog

Internista, pulmonolog i alergolog, pracuje i mieszka na Śląsku. Właścicielka NZOZ Allmed.

Najlepsza Pani Doktor! Jestem zachwycona profesjonalnym podejściem, miłym zachowaniem i skutecznością leczenia, którymi odznacza się Pani Aleksandra. Wzór dla pozostałych lekarzy!

Najlepsza Pani Doktor!

Wspaniała lekarka !!! Fachowość i uprzejmość idą w parze, a to w obecnych czasach rzadkość. Podchodzi kompleksowo do pacjenta ,bierze pod uwagę inne schorzenia, a nie ogranicza się tylko do postawienia diagnozy i wypisania recepty. Udziela porady nawet gdy pacjent nie jest na dany dzień zarejestrowany. BARDZO polecam!!! poświęca

poświęca

Polecam Panią Doktor! Jest naprawdę świetnym specjalistą i godną zaufania osobą.

Bardzo się cieszę, że tacy lekarze jeszcze istnieją. Kompleksowe spojrzenie na problemy zdrowotne. Wprawdzie jestem w trakcie różnych badań niezbędnych do pełnej diagnozy, ale muszę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że Pan Doktor jest ze wszech miar godna polecenia :))

BArdzo dobra porada, świetne podejście do pacjenta. Mówi bardzo szybko, ale jak się na to zwróci uwagę, zwalnia. Polecam!

Polecam Panią Doktor ! Jest niesamowicie dokładna i uprzejma, leczenie przyniosło zamierzony skutek. Mówi dość szybko więc się człowiek musi wysilić, ale warto dla zdrowia. Raz jeszcze polecam !