Internista Piekary Śląskie

lekarz Marek Rosowski

Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dąbrówka"
Przyjaźni 53a
41-948 Piekary Śląskie

Zastanawiają mnie opinie niektórych frustratów, uważających lekarza za darmowy automat do dystrybucji recept i skierowań. Że zagrypionemu pacjentowi nie przyjdzie do pustego łba założyć kosztującej kilka groszy maseczki - to w Polsce norma. Lepiej opluć innych i poczęstować wirusem. Że temu zagrypionemu lekarz zleca leki dostępne bez recepty - to jakiś błąd ? Widocznie innych nie potrzebuje. Że kartka kwadratowa - to może frustratowi okrągłą trzeba wycinać ? Tak to ...
Opinia dodana przez: Kris

lekarz Grzegorz Winiarski

Internista, EKG

PIEKARSKIE CENTRUM MEDYCZNE Sp. z.o.o. NZOZ Szpital Miejski- Oddział Gin-Poł
ulica Szpitalna 11
41-940 Piekary Śląskie

Lekarz z powołania - nie spotkałem lepszego. Dobrze, że są ludzie gotowi pracować z tak ciężkimi przypadkami. Poświęca sporo swojego czasu. Jest uprzejmy i potrafi dobrze zażartować co w trudnych przypadkach jest nieocenione. Mimo nieustannej gonitwy i zabiegania (dużej ilości obowiązków) jest bardzo dobrze zorganizowany oraz ma dobry zespół.

Justyna Złotoś-Hojka

Internista, Lekarz rodzinny

Medis +

41-945 Piekary Śląskie

Jedna z niewielu lekarek,która w sposób widoczny przejmuje się zdrowiem pacjentów.
Cierpliwość,wyrozumiałość,fachowość wszystko w jednym...szacun dla pani Doktor.

dr n. med. Stefan Kokot

Lekarz medycyny pracy, Internista

Przychodnia Rejonowa nr 5
Oświęcimska 36
Piekary Śląskie

Uważam, iż ten człowiek pracując jako lekarz wyrządził ludziom więcej złego niż dobrego. Moim zdaniem taka osoba nigdy nie powinna zostać lekarzem. Nie wiem jakim sposobem tak niekompetentna osoba została doktorem nauk medycznych i zastanawiam się czy to ma związek z tym, iż jego ojciec jest również lekarzem. Nie chcę tutaj spekulować na temat czegoś czego nie jestem pewien, ale z chęcią opowiem o moich osobistych doświadczeniach (potwierdzonych też przez ...
Piekary Śląskie Internista dr n. med. Aleksandra Chwist-Nowak

dr n. med. Aleksandra Chwist-Nowak

Internista, Alergolog

NZOZ Allmed
Piłsudskiego 2
Szarlej, Piekary Śląskie

Najlepsza Pani Doktor!

Jestem zachwycona profesjonalnym podejściem, miłym zachowaniem i skutecznością leczenia, którymi odznacza się Pani Aleksandra. Wzór dla pozostałych lekarzy!

lekarz Piotr Czarnecki

Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Julian"
gen. Jerzego Ziętka 30
41-940 Piekary Śląskie

Najlepszy lekarz, z którym się zetknęłam. Dokładnie bada pacjenta. Uważnie słucha co pacjent ma do powiedzenia. Słucha z dużą uwagą i skupieniem. Służy radą.
Zawsze skutecznie dobiera leki. Jest bardzo kompetentny. Jest moim lekarzem rodzinnym w przychodni Lambda w Piekarach Śląskich. Oby takich lekarzy było więcej.
Opinia dodana przez: Gabriela

lekarz Grzegorz Irlik

Internista, Kardiolog

SAR sp. j. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRO-MED"
ulica Papieża Jana Pawła II 49
41-940 Piekary Śląskie

Nowy Bytom. Nieuprzejmy, traktujący pacjentów z buta. Bo w przychodzi zwolnił się inny kardiolog i on przejmuje po nim pacjentów, więc mówi pacjentce, że jest jak "przechodzona 4 razy żona" - tekst niegodny lekarza i na dokładkę sekistowski. Nie bada nawet ciśnienia, nie przeprowadza wywiadu. Podczas wizyty wyjmuje bezczelnie telefon i gdzieś sobie dzwoni bo coś mu się przypomniało (ani przepraszam, ani czy mogę). Nie wypisuje recept. Nie daje zleceń ...
Opinia dodana przez: Dorota

prof. dr hab. n. med. Aleksander Sieroń

Internista, Kardiolog

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
ulica Bytomska 62
41-904 Piekary Śląskie

Totalna klęska. Facet wymyślił sobie jakieś duperele co nazwał laserobarią??? nawet sam nie wie dlaczego,,, i usiłuje to na siłe wciskać za niemałe pieniądze.
za czym wejdziesz do gabinetu to diagnoza już jest.. nadajesz sie na laserobarie.
No dobrze a co to jest? wg jego własnych reklamowek to cyklzabiegów polegających na jednoczesnym odziaływaniu ozobu- O3 czyli trójatomowej cząsteczki tlenu + zmienne pole magnetyczne+ optymalne światło o określonej długości fali.

lekarz Jadwiga Zawada

Turkusowa 31
41-943 Piekary Śląskie

Polecam Panią doktor Zawadę.Bardzo dobry lekarz olbrzymia wiedza,fachowość. Pani doktor bardzo dokładnie i cierpliwie tłumaczy jakie leczenie zastosuje w zrozumiały sposób dla pacjenta. Poświęca wiele uwagi pacjentowi.Pod opieka Pani doktor Zawady czuję się bezpiecznie, bo wiem że zawsze mogę liczyć na pomoc.
Polecam wszystkim Panią doktor.
Opinia dodana przez: Gabriela

lekarz Hanna Siatkowska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Med-Orzeł" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Kotuchy 40
41-946 Piekary Śląskie

Bardzo dobry lekarz, do tego życzliwy i kompetentny. Szuka rozwiązania problemu, kieruje na potrzebne badania, jest spokojna i przyjazna. 100% polecam!
Opinia dodana przez: Magdalena

Interniści w Piekarach śląskich