dr n. med. Stefan Kokot

2,1
2,2
1,8
1,7

Lekarz jest bezczelny, niemiły i niekulturalny. Spóźnia się o 40 minut, gdzie ludzie czekają z pełnym pęcherzem na badanie usg. Nie używa słowa dzień dobry i do widzenia, a także obraża pacjentów. Powiedział mi, że jestem otłuszczona i wyglądam na 50 lat a nie na 30. Nie przyszło mu nawet do głowy, że mam szereg innych chorób i przepisanych tabletek, które powodują problemy z wagą. A nawet jeśli jestem gruba bo lubię jeść, to go nie upoważnia do takich chamskich odzywek, zwłaszcza, że sam jest mocno otyły. Do tego nagminnie jest poirytowany i ciągle powtarza że nie ma czasu. Może nie trzeba pracować w 10 miejscach, to wtedy czas dla pacjenta by się znalazł. Ale kasa mniejsza, a o to tylko chodzi.

Niestety nie mam pojęcia dlaczego ten Pan nadal leczy. Chciałam otrzymać skierowanie do specjalisty, niestety usłyszałam odpowiedz „po co”. Pan lekarz wiedział lepiej. Niestety nie wiedział i leczyłam się antybiotykami 2 tyg bez celu. Miałam trafić od razu do specjalisty, ale latwiej przepisać cokolwiek. Poziom empatii na poziomie 0. Kultura i słownictwo poziom 0. Dzień dobry i do widzenia - to słowa, których brak w słowniku. Wszystkie negatywne opinie potwierdzam.

Poziom empatii na poziomie 0. Kultura i słownictwo poziom 0.
Dzień dobry i do widzenia - to słowa, których brak w słowniku.
Wszystkie negatywne opinie potwierdzam.

Jest niemiły, wredny i nie ma szacunku do człowieka. Nie chce przepisywać leków, które biorę od 11 lat i zawsze uważa, że ma rację. Jego komentarze na temat wyglądu są czasem obrzydliwe. Omijałabym szerokim łukiem

Do tego lekarza trafiłam za pierwszym razem, gdy musiałam zrobić badania do książeczki pracy. Wizyta była płatna. Lekarz już wtedy był niemiły. Nie odpowiadał na moje pytania, nie powiedział dzień dobry ani do widzenia. Szybko mnie zbadał, rzucił książeczką na biurko i powiedział "żegnam ". Za drugim razem byłam u niego na usg. Niestety zapomniałam dopytać do jakiego lekarza mam się zgłosić. Gdy otworzyłam drzwi do gabinetu i zobaczyłam jego twarz to chciałam zrezygnować z wizyty. Lekarz znowu nie przywitał się ze mną. Usłyszałam tylko krótkie rozkazy "rozebrać się i siadac", "kłaść się". Badał mi tarczycę. Usg było bolesne. Lekarz wybrudził mi twarz i bluzkę, ponieważ żel do ultrasonografii się kończył. Mówił do siebie pod nosem, nie potrafiłam go zrozumieć. Gdy poprosiłam o opis badania to stwierdził, że odczyt jest prosty i oczywisty. Nie uzyskałam informacji o moim stanie zdrowia. Po wręczeniu wyniku badania powiedział mi "wynocha, bo mam jeszcze innych pacjentów." Nie rozumiem jak taki człowiek może przyjmować pacjentów. Totalny brak szacunku. Inni również nie byli zadowoleni. Powinni tego lekarza zwolnić i zatrudnić kogoś kto będzie podchodzić do pacjentów z otwartym sercem. Ja również pracuje w służbie zdrowia i nie wyobrażam sobie takiego podejścia do drugiego człowieka. Ten pan już może być na emeryturze. Nie musi pracować. Niech zrobi miejsce lekarzom z powołaniem.

Nieuprzejmy, chamski,prymitywny. Traktuje człowieka jak kawał mięsa. Przy mnie śmiał się z macicy poprzedniej pacjentki. Niedopuszczalne.

W przychodni dopytał o ból szczególowo zbadał i zalecił usg Poprosił abym zaczekała aź przyjmie oczekujacych pacjentow i wygonał usg bez odsyłania na inny termin Szczególowo okreslil stan narzadow przepisal leki i zalecił dietę Poczulam sie jak na prywatnej wizycie

W przychodni dopytał o ból szczególowo zbadał i zalecił usg
Szczególowo okreslil stan narzadow przepisal leki i zalecił dietę
Poczulam sie jak na prywatnej wizycie

zdecydowanie polecam! cena wizyty bardzo dobra, wiedza medyczna - ogromna. Widać, że człowiek nie minął się z jego powołaniem.

słownictwo tego lekarza jest na poziomie prymitywnym, wyniki usg nie do końca prawdziwe lekarz nie wzbudza zadnego zaufania zgadzam sie z opiniami powyzej i odradzam

koleś nawet nie zobaczył skierowania i nie pozwolił mi dokończyć opowiedzieć o problemie a już stwierdził ze nie bo nie ma czasu. to po co jego sekretarka kazała mi przyjechać....?

moim zdaniem to nie lekarz.kompletny brak wiedzy w tej dziedzinie.ludzie jezeli chcecie zyc nie leczcie sie u tego czlowieka.z tego co slyszalam wykonczyl juz duzo ludzi.