dr Jolanta Radkiewicz

Pediatra

Wspaniały lekarz! Jest życzliwa i nie faszeruje dzieci od razu antybiotykami, stara się tak dobrać inne leki aby pomogły i też ważne, że są nie za drogie. Rozpoznaje swoich małych pacjentów wiec czują się ważni w gabinecie. Choć mam do przejechania cale miasto ze swoimi dziećmi to napewno nie zmienię pediatry.

Co prawda to prawda, mimo tego, że lekarzem rodzinnym moich dzieci jest dr. Regel, zawsze staram się aby trafiły do dr. Radkiewicz. Jest miła. kompetentna, nigdy nie odmawia mi pomocy, moje dzieciaki ją uwielbiają. Tak szczerze mówiąc, raz znałam się w sytuacji w której uratowała życie mojej córki, jako jedyna zainteresowała się jest stanem, dzięki szybkiej reakcji, udało się uchronić moją córkę od sepsy. Bardzo Dziękuję:) Do końca życia będę wdzięczna

Wspaniały lekarz! korzystamy z opieki pani dr. już 17 lat. nigdy nas nie zawiodła pod każdym względem godny polecenia. :)

pani doktor w pełni zasługuje na peany. Jest wspaniałym lekarzem ale także dobrym człowiekiem, który pochyli się nad pacjentem. mogłabym wychwalać kompetencje, życzliwość, empatię. wielokrotnie wsparła mnie w chorobie mojego dziecka, nigdy nie zlekceważyła problemu, poświęciła tyle czasu ile wymagała choroba, nie szczędzi także na diagnostyce jeżeli jest wskazana. cieszę się, że trafiłam właśnie na takiego lekarza.

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Super podejście do dziecka, kompetentna, bardzo zaangażowana, życzliwa.

zawsze stara się rozwiać wszystkie wątpliwości rodzica. Pewnego razu wypisując skierowanie dla syna do szpitala zaproponowała, że dla bezpieczeństwa pojedzie z nami. Mam trójkę dzieci i spotkałam wielu lekarzy, stąd z przekonaniem mogę stwierdzić, iż dla mnie Pani doktor Radkiewicz jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem.

Lekarz godny polecenia! Najlepszy fachowiec - znakomity pediatra! Zawsze znajdzie czas dla pacjenta, kompetentna i empatyczna :)

pani doktor jest kobieta której bez obaw powierzam swoje dziecko jest ciepłą i miłą osobą z bardzo dobrym podejściem do swoich małych pacjętow

Polecam !!!! Bardzo profesjonalna i empatyczna .

Polecam !!!! Bardzo profesjonalna i empatyczna .

Polecam panią doktor, jest idealnym pediatrą, miła, uprzejma, zna się na tym co robi i widać,że to lubi. Polecam :)