Lekarze Pediatra Zielona Góra

dr Jolanta Radkiewicz

Pielęgniarska Opieka Rehabilitacyjno-Długoterminowa
ul. Stefana Wyszyńskiego 99
65-536 Zielona Góra

Inteligentna, cierpliwa kobieta z cudownym podejściem do dzieci. Pełna zrozumienia osoba, dla której nie ma głupich pytań czy obaw. Najlepsza na świecie. Cieszę się, że udało nam się do niej zapisać.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Emilia Węzowska-Świątek

Neonatolog, Pediatra

Leśna 20A
65-036 Zielona Góra

Bardzo polecam Panią doktor. Mój 6 - miesięczny synek, dotąd zdrowy, zaczął nagle chorować. Pediatra w ciągu 2 miesięcy przepisał nam w sumie 5 antybiotyków. Trzy podałam. Mały synek... bałam się. Pozostałe dwa na własną odpowiedzialność nie podałam i zaczęłam szukać pomocy u innego lekarza. Mój pediatra diagnozował u synka ciągłe zapalenie oskrzeli - bezobjawowe (... bo nie miał gorączki, miał apetyt, tylko ciągle kaszlał i się podduszał...). Z polecenia ...
Opinia dodana przez: MG

lekarz Jakub Czwojda

Rehabilitant, Pediatra

Zielona Góra, ul. Łużycka 22
65-001 Zielona Góra

Wspaniały lekarz, z dużym zasobem wiedzy, uprzejmy, cierpliwy, wspaniałe podejście do dzieci. Możemy na niego liczyć o każdej porze, wspaniały kontakt. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Leszek Karolewicz

Klinika Wiśniowa
Anieli Krzywoń 2
65-534 Zielona Góra

Lekarz bardzo przemiły, spokojnie tłumaczy , ma bardzo dobre podejście do dzieci, i co najważniejsze dobiera odpowiednie lekarstwa. Polecam !

Irena Kasprowiak

Lekarz rodzinny, Pediatra

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "POLIKLINIKA"
Wazów 42/108
65-044 Zielona Góra

Pani dr. jest bardzo miłą osobą. Jedyny minus to taki, że sama nie 'bawi się' w diagnozowanie choroby tylko wysyła do specjalisty. Co dla jednych jest minusem, a dla innych plusem. Ogólnie polecam Panią dr. dla małych i dużych dzieci :)
Opinia dodana przez: Ana

lekarz Regina Bobrowicz

65-186 Zielona Góra

Wielokrotnie korzystalam z porad u doktor ze swoimi dziećmii i zawsze byłam zadowolona zarazem z leczenia jak zachowania wobec nas.

lekarz Maria Zapotoczna

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MARIMED"
Anny Jagiellonki 25
65-155 Zielona Góra

Pani pediatra bardzo dobra, bardzo fajne podejście do dzieci, uspokoja, tlumaczy rodzicom, ale ma JEDNA I BARDZO ISTOTNĄ WADE: WIZYTA POTRAFI OPÓŹNIĆ SIĘ NAWET O 1,5 GODZINY! Trudno czekać z maleńkim dzieciaczkiem do tego jeszcze chorym> Panie rejestratorki, a szczególnie jedna BARDZO NIE MIŁA, wogóle w rejestarcji syf i charmider!

lekarz Anna Krzyślak

Rehabilitant, Pediatra

Malinowa 13
65-125 Zielona Góra

Wspaniały lekarz. Oceniający stan pacjenta w każdym aspekcie i zlecający zabiegi pod kątem dolegliwości. Przy tym życzliwa i skuteczna. Pozdrawiam Panią serdecznie.

lekarz Barbara Sokołowska

Pulmonolog, Pediatra

Zielona Góra

Super lekarz. szkoda, że zakończyła już karierę. To lekarz idealny. Oby młodsze pokolenie uczyło się od takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Ireneusz Dąbek

Gajowa 3
65-267 Zielona Góra

Na wizytach w placówce publicznej przyjmuje lepiej niz inni prywatnie

lekarz Katarzyna Błasińska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska ZDROWIE D. Kosińska, A. Matuszkiewicz Spółka Partnerska
Fabryczna 23A
65-463 Zielona Góra

Bardzo dobry kontakt z dzieckiem. Kompetentna, uprzejma. Zawsze( nawet kiedy w poczekalni jest dużo pacjentów)poświęci dziecku tyle czasu ile potrzeba, wszystko dokładnie wytłumaczy, zapisze dawkowanie. Zawsze kiedy mamy jakieś wątpliwości i podzielimy się nimi z panią doktor, synek dostaje skierowanie do specjalisty ( oczywiście kiedy pani doktor uzna, że zachodzi taka potrzeba). Zawsze też można do pani doktor zadzwonić i uzyskać miłą i dobrą poradę. Polecam wszystkim rodzicom.
Opinia dodana przez: matula

lekarz Marzena Krakowiak

65-186 Zielona Góra

Bardzo dobry lekarz .Leczy już drugie pokolenie naszej rodziny.Zawsze jest bardzo oddana temu co robi.Dzieci lubią się u niej badać i leczyć.

lekarz Ludwina Gryszko

Neonatolog, Pediatra

Mechaników 101
65-119 Zielona Góra

Kompetentna. Słucha z cierpliwością uwagi rodziców, analizuje informacje i dopytuje o szczegóły. Ma dobre podejście do dzieci. Jak na wizytę w gabinecie lekarskim, synek bardzo mało płakał (tylko na początku). Dr Gryszko ma cierpliwość do dzieci. Nie przeszkadzało jej, że synek chwytał za stetoskop. Pod koniec przedstawiła zrozumiale diagnoze wraz z uzasadnieniem. Dostaliśmy także listę na kartce jak postępować, żebyśmy niczego nie zapomnieli. Przyjazna. Pomimo tego, że nie przyjmuje normalnie ...
Opinia dodana przez: Jagna

lekarz Barbara Werka-Łuniewicz

MEDKOL
pl. Kolejarza 1
65-001 Zielona Góra

Mój syn miał złe wyniki badań(wada serca),Pani Doktor po otrzymaniu ich na biurko od razu próbowała się ze mną skontaktować telefonicznie,gdy Jej się to nie udało przyszła do nas do domu poświęcając swój prywatny czas.Jej troska o dzieci jest niewyobrażalna.Nie sztuka dać antybiotyk i wybić przy okazji również DOBRE bakterie,(które nas chronią) jak to robią inni lekarze przyzwyczajając organizmy naszych dzieci do antybiotyków i leków, których tak naprawdę nie potrzebują,a ...
Opinia dodana przez: ASTADLER

lekarz Teresa Gerting

Endokrynolog, Pediatra

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Pani doktor bardzo miła oraz kompetentna. Na wizycie poświęca dużo czasu. Szybka reakcja na wykryty problem.
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Małgorzata Sędziak

Mechaników 101
65-119 Zielona Góra

Pani Doktor raczej należąca do typu służbistek.. Mało sympatyczna.. Jako rodzic pytałam o różne rzeczy, które niepokoiły mnie w rozwoju dziecka to zamiast uspokoic i wytłumaczyć bo przecież nie znam się na medycynie to patrzyła jak na wariata, z krytykowała a odpowiedzi czemu się tak dzieje nie otrzymałam.. Pani Doktor mało pomocna.. Nie polecam

lekarz Ewa Łasowska

65-186 Zielona Góra

Pani doktor Ewa Łasowska jest bardzo kompetentnym i świetnym lekarzem pediatrą, łatwo nawiązuje kontakt z pacjentem, posiada wyjątkowy spokój wewnętrzny, grzeczna, uprzejma, poświęca pacjentowi wyjątkowo dużo czasu,szybko zdiagnozowała chorobę mojej wnuczki, co nie udało się trzem innym lekarzom i co ważne wyleczyła dziecko.To uczciwy i wybitny lekarz. Polecam Panią doktor.

lekarz Janusz Błocki

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Klinika Wiśniowa
Anieli Krzywoń 2
65-534 Zielona Góra

Najlepszy neurolog do jakiego mogłabym trafić ze swoim synem. Nie odpuścił dopóki nie poznał diagnozy. Polecam Pana Doktora i bardzo dziękuję mu za poświęcony czas i zaangażowanie. Alicja Danlowska
Opinia dodana przez: Alicja

dr Agnieszka Szumkowska

NZOZ Wigor
ul.Szafrana 8 , Zielona Góra
65-242 Zielona Góra

Zdecydowanie odradzam dziecka z gorączką 40 stopni nie przyjęła. Przyjmuje tylko zdrowe dzieci porażka. To ma być lekarz. Niech zrezygnuje i siedzi w domu pod kołdrą z dala od wszystkich ludzi i wirusów
Opinia dodana przez: MAŁGORZATA

lekarz Kazimiera Barczyk

Mieszka I 4
65-001 Zielona Góra

Znam Dr Barczyk ponad 20 lat. Chorowałam na tzw „Białaczkę” mając nie całe 4 latka, wylaczyla mnie z tej choroby, i wiele wiele innych dzieci, za co jestem jej ogromnie wdzięczna i moi rodzice. Dziś gdy moje dzieci są chore o pomoc zwracam się tylko do Pani Doktor Barczyk! Ciepla, mila, bardzo zadbana i elegancka kobieta, super podejscie do dzieci, Nie bez powodu jest ordynatorem w szpitalu w Zielonej Górze ...
Opinia dodana przez: Daria