Pediatra Zielona Góra

Pielęgniarska Opieka Rehabilitacyjno-Długoterminowa
ul. Stefana Wyszyńskiego 99
65-536 Zielona Góra

Wspaniały lekarz! Jest życzliwa i nie faszeruje dzieci od razu antybiotykami, stara się tak dobrać inne leki aby pomogły i też ważne, że są nie za drogie. Rozpoznaje swoich małych pacjentów wiec czują się ważni w gabinecie. Choć mam do przejechania cale miasto ze swoimi dziećmi to napewno nie zmienię pediatry.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Gabinety Lekarskie " ZACISZE " Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Agrestowa 87
65-780 Zielona Góra

Polecam Doktora Leszka Karolewicza. Bardzo dobry pediatra. Starannie i precyzyjnie zbada Małego Pacjenta, trafnie dobierze leczenie przy czym jest przemiła i sympatyczna osoba. Polecam
Opinia dodana przez: Paula

Leśna 20A
65-036 Zielona Góra

Bardzo polecam Panią doktor. Mój 6 - miesięczny synek, dotąd zdrowy, zaczął nagle chorować. Pediatra w ciągu 2 miesięcy przepisał nam w sumie 5 antybiotyków. Trzy podałam. Mały synek... bałam się. Pozostałe dwa na własną odpowiedzialność nie podałam i zaczęłam szukać pomocy u innego lekarza. Mój pediatra diagnozował u synka ciągłe zapalenie oskrzeli - bezobjawowe (... bo nie miał gorączki, miał apetyt, tylko ciągle kaszlał i się podduszał...). Z polecenia ...
Opinia dodana przez: MG

Zielona Góra, ul. Łużycka 22
65-001 Zielona Góra

Wspaniały lekarz, z dużym zasobem wiedzy, uprzejmy, cierpliwy, wspaniałe podejście do dzieci. Możemy na niego liczyć o każdej porze, wspaniały kontakt. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Hanna

Zamenhofa 27 (Aldemed)
65-186 Zielona Góra

Bardzo polecam Panią Doktor. Zawsze poświęci dużo czasu na zbadanie dziecka i jak do tej pory stawia prawidłowa diagnozę. Dodatkowo zwraca uwagę, interesuje sie rozwojem dziecka. Polecam
Opinia dodana przez: Anonin

Irena Kasprowiak

Pediatra, Lekarz rodzinny

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "POLIKLINIKA"
Wazów 42/108
65-044 Zielona Góra

Pani dr. jest bardzo miłą osobą. Jedyny minus to taki, że sama nie 'bawi się' w diagnozowanie choroby tylko wysyła do specjalisty. Co dla jednych jest minusem, a dla innych plusem. Ogólnie polecam Panią dr. dla małych i dużych dzieci :)
Opinia dodana przez: Ana

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MARIMED"
Anny Jagiellonki 25
65-155 Zielona Góra

Pani pediatra bardzo dobra, bardzo fajne podejście do dzieci, uspokoja, tlumaczy rodzicom, ale ma JEDNA I BARDZO ISTOTNĄ WADE: WIZYTA POTRAFI OPÓŹNIĆ SIĘ NAWET O 1,5 GODZINY! Trudno czekać z maleńkim dzieciaczkiem do tego jeszcze chorym> Panie rejestratorki, a szczególnie jedna BARDZO NIE MIŁA, wogóle w rejestarcji syf i charmider!

Gajowa 3
65-267 Zielona Góra

Na wizytach w placówce publicznej przyjmuje lepiej niz inni prywatnie

Zielona Góra

Rozpoznała astmę u syna na kontrolnej wizycie z innego powodu - po przypadkowym osłuchaniu i świstach w oskrzelach, włączyliśmy sterydy i wreszcie ustąpił kaszel nocny, który pediatra kazał hamować syropkami! Od tego czasu uparcie sprawdzamy kolejne alergeny i nic - ale Pani doktor się nie poddaje w znalezieniu przyczyny choroby ;) Drugie dziecko też u niej - od niemowlaka pod baczną obserwacją. Polecam!
Opinia dodana przez: anike

Mechaników 101
65-119 Zielona Góra

pani doktor jest obdarzona niezwykłą intuicją. patrzy na pacjenta kompleksowo. zwraca uwagę na rzeczy, których inni lekarze nie dostrzegli. przyznam, myślę, że uratowała mojemu dziecku życie. Jako młoda lekarka zdiagnozowała zapalenie płuc, a byłam wtedy w krótkim czasie u kilku pediatrów. dużo później dzięki także jej dociekliwości, zleconym badaniom dotarliśmy do specjalistów. jeden z lekarzy powiedział "nadwaga uratowała ci życie". a tak naprawdę to właśnie pani doktor. gdyby była odrobinkę ...

Pediatrzy w Zielonej Górze