lekarz Lidia Kot

2,9
2,7

Pani doktor bardzo mnie zawiodla jako lekarka, nie wspominajac o podejsciu do czlowieka. Najwiekszym moim zarzutem jest to ze nie slucha rodzicow, faszeruje dziecko niepotrzebnie antybiotykami i wymysla choroby ktore nie maja zwiazku z dzieckiem!!!Jak moj synek zaczal chodzic do zlobka to tak sie uparla ze ma alergie ktora atakuje oskrzela (tylko raz mial zmiany na oskrzelach), ze zaczela juz mu przepisywac sterydy. Przepisywala caly czas antybiotyki ktore kompletnie nie pomagaly i zrzucala wine na zlobek. Straszyla nas astma oskrzelowa a nawet mukowiscydoza!! Dwoch kolejnych lekarzy calkowicie wykluczylo problemy z oskrzelami i plucami, okazalo sie ze to ostre zapalenie gardla i po odpowiednich lekach synek juz nie choruje od 2 miesiecy. Poza tym jest wyniosla i zachowuje sie jak wielka gwiazda kliniki. Zero podejscia do dziecka! Na szczescie wraz z narodzinami corki udalo nam sie oboje dzieci przeniesc do innej przychodni. Absolutnie nie polecam dr Kot!!!!

zawiodła moje oczekiwani , przepisuje bardzo drogie leki kiedy często są dużo tańsze takiej samej jakości

Pani Doktor przyjmuje za dużo pacjentów ,a potem nie ma czasu dokładnie zbadać dziecka . Do przychodni nie można się często dodzwonić trzeba jechać z chorym dzieckiem na miejsce aby móc je zarejestrować.Horror.Jedna pielęgniarka od wszystkiego,jeden próbujący uzdrowić ,a tabun chorych.Nie ma podejścia do człowieka.Zdecydowanie odradzam.Lepiej dzwonić na pogotowie niż iśc tam.

Pamietam pania dr Kot jako dobrego homeoptę i swiadomego lekarza z przyjemnością leczyłam dzieci w poprzedniej małej przychodni. Obecnie jestem przerazona jakością obslugi i uwagi poświęconej pacjentowi - o homeopatii nawet nie wspomnę. W większosci przypadkow leczy wg planu dla wszystkich chorych antybiotyk, a po nich zachęca do szczepien przeciw grypie , hip czy innych jak mowi skutecznych i nie dających zadnych powiklań szczepionkami. Korzystam z usług i porad prywatnych innego lekarza. Zdecydowanie nie polecam.

W przeszłości leczyłam, kiedy dr Kot miała pasję, w tej chwili odnoszę wrażenie, że zbyt wiele przyjęła na swoje barki i swoją pracę wykonuje taśmowo. Homeopatią leczy już zdawkowo, gdyż za długo musiałaby poświęcać czasu na badanie. Zdecydowanie nie polecam.

Leczyłam u pani doktor dwójkę swoich dzieci z rożnymi wynikami,najczęściej kończyło się to z wizytą u innego pediatry.Teraz chciałam iść z wnukiem mieszkającym w innej dzielnicy Zielonej Góry, /zapalenie ucha,dziecko dwuletnie bardzo płakało/,jednak nie zostałam przyjęte.Powód;dużo pacjentów i rada aby udać się do innego lekarza.Dla mnie to żenada.Pytanie do pani doktor,czy pamięta przysięgę Hipokratesa??? Może warto ją sobie przypomnieć??? Zdecydowanie nie polecam.

leczyłam córkę u pani dr ponad rok czasu, bez żadnych efektów. pani dr rozkładała ręce. w końcu zmieniłam lekarza i po wprowadzeni nowego leczenia dolegliwości ustąpiły. Pani dr rzadko ma czas dla pacjenta, a o skierowaniach do lekarzy specjalistów lub a badania to można pomarzyć. Nie polecam!

Najlepszy lekarz jakiego spotkałem. Kompetentna, uprzejma, troskliwa, interesuje się dzieckiem i nie tylko podczas wizyty ale również po wizycie. I nie interesuje Jej ile trzeba zrobić badań tylko je zleca a nie jak inni lekarze "To badanie jest za drogie"!!. Szczerze polecam!!!!

Leczę u doktor oboje dzieci, jestem super zadowolona, zawsze mam jasna i czystą odpowiedź na pytania, skierowania na wszelkie badania, i konsultacje, w razie nie jasności mogę konsultować sie telefonicznie. I skoro tak osób jest nie zadowolonych to ciekawi mnie skąd sie biorą kilometrowe kolejki przed gabinetem, a lekarz też człowiek i odpocząć musi.

Trafiłam do Dr Kot z polecenia innych mam. Mój synek miał notoryczny katar, przeszłam całą Zieloną Górę i odwiedziłam wszystkich możliwych lekarzy. Każdy wypisywał nową receptę, a leki wcale nie pomagały. Dziecko nadal się męczyło. Trwało to prawie rok. W końcu polecono mi Dr Kot. Odmiana zupełna, po tym tabunie lekarzy. Rzeczowa, miła, podeszła z pełnym profesjonalizmem i potraktowała sprawę poważnie. Wytłumaczyła mi wszystko dokładnie. Poświeciła naprawdę dużo czasu. Robi to zresztą na każdej wyzycie. Poza tym jestem z nią w stałym kontakcie telefonicznym, mogę zadzwonić zawsze kiedy coś mnie ...

Odmiana zupełna, po tym tabunie lekarzy. Rzeczowa, miła, podeszła z pełnym profesjonalizmem i potraktowała sprawę poważnie. Wytłumaczyła mi wszystko dokładnie. Poświeciła naprawdę dużo czasu. Robi to zresztą na każdej wyzycie. Poza tym jestem z nią w stałym kontakcie telefonicznym, mogę zadzwonić zawsze kiedy coś mnie niepokoi.
U synka też nastąpiła znaczna poprawa, ponieważ znalazł się lekarz, który podszedł do jego "kataru" poważnie.
A koszt wyzyty prywatnej, w porównaniu do innych zielonogórskich lekarzy jest niski.
POLECAM wszystkim rodzicom!