lekarz Lidia Kot

2,9
2,7

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Szybka diagnoza, leczenie do skutku. Pod opieką jest nasza dwojka maluchow. Znajomi po eksperymentach z innymi lekarzami koncza u tego lekarza. Polecamy, bo grunt to doswiadczenie.

W końcu zdecydowaliśmy się zmienić lekarza. Podczas wizyt czuliśmy się traktowani jak niedorozwinięci, którym nie ma co tłumaczyć czegokolwiek, bo "teraz nie ma na to czasu, trzeba zająć się leczeniem". Tłumaczeniem chorób często był zwrot "dzieci tak mają". Oczekiwaliśmy poświęcenia nam uwagi i rzetelnych informacji na temat przechodzących przez nasze dziecko chorób, ich przebiegu i leczenia, a okazało się, że kiedy już doczekiwaliśmy się swojej kolejki to wszystko "szybko, szybko, nie ma czasu". Zdecydowanie nie polecamy.

Szczęście nasze , ze dziecko nie choruje , a nasze wizyty ogranczają się do koniecznych . Mówiac krótko : sztampa , rutyna , taśma . Byle szybko , byle więcej . Nie polecam . Zmieniamy lekarza .

bardzo dobry lekarz pediatra, leczyla moje dzieci, teraz leczy mojego wnuka. Choroby sa rozpoznawne od zaraz, leczone az do skutku. Lekarz z duzym dosadczeniem, kompetentna,uprzejma,polecam wszystkim mamom dbajacym o swoje dzieci.

Bardzo dobry lekarz i szczerze polecam!!! Ja i moja córeczka jesteśmy zadowolone!!