Katarzyna Ralcewicz-Rut

Pediatra

3,2
3,6
3,4

Miałam "przyjemność" leżeć z córką na oddziale pediatrii w naszym zielonogórskim szpitalu. Pani dr Katarzyna Ralcewicz-Rut prowadziła badania i to pod jej opiekę trafiłyśmy. Pani dr, nie wnikając w jej kompetencje zawodowe, jest przede wszystkim osobą zdecydowanie mało empatyczną i mało kontaktową. Wydawało mi się, że specjalizację z pediatrii powinny robić osoby, które mają do tego powołanie i kochają dzieci, łapią z nimi kontakt. Niestety dr Ralcewicz-Rut słabo łapie kontakt z dzieckiem, a nawet z rodzicem. Nie ma serca do dzieci. Ani raz nie widziałam jej uśmiechniętej. Chyba pomyliła kierunek na studiach.

bywam często z synem i córką w nowej soli prywatnie zawsze trafna diagnoza i dobry lek super lekarz

bardzo dobry specjalista ,człowiek na właściwym miejscu.

bardzo dobry specjalista ,człowiek na właściwym miejscu.

;]Dobry lekarz, wzbudza zaufanie co jest ważne dla pacjenta

;]Dobry lekarz, wzbudza zaufanie co jest ważne dla pacjenta

Osoba ,którą powinno się "pociągnąć za język" aby otrzymać informacje na temat pacjenta, już 3 wizyta a dalej nie znam przyczyn choroby.