Katarzyna Ralcewicz-Rut

2,6
2,9
2,7

Wizyte oceniam bardzo negatywnie. Pani doktor nie ma absolutnie podejścia do dzieci, ani nie słucha tego co się do niej mówi. Wyciąga wnioski po 3 minutowej wizycie w gabinecie, nie biorąc pod uwagę obrazu ogólnego o którym opowiada rodzic. Niekompetenta i opryskliwa. Po raz kolejny postawiła zla diagnozę.

Nie polecam pani doktor ponieważ na dzień dobry wizyty padło pytanie po co pani przychodzi z córką do lekarza jak nic się nie dzieje tylko miejsce zajmuje innym. Na drugi dzień wykonałam tez na COVID a tu pozytywny przerażajace podejście lekarza do dziecka przykre ale prawdziwe

Miałam "przyjemność" leżeć z córką na oddziale pediatrii w naszym zielonogórskim szpitalu. Pani dr Katarzyna Ralcewicz-Rut prowadziła badania i to pod jej opiekę trafiłyśmy. Pani dr, nie wnikając w jej kompetencje zawodowe, jest przede wszystkim osobą zdecydowanie mało empatyczną i mało kontaktową. Wydawało mi się, że specjalizację z pediatrii powinny robić osoby, które mają do tego powołanie i kochają dzieci, łapią z nimi kontakt. Niestety dr Ralcewicz-Rut słabo łapie kontakt z dzieckiem, a nawet z rodzicem. Nie ma serca do dzieci. Ani raz nie widziałam jej uśmiechniętej. Chyba pomyliła kierunek na studiach.

bywam często z synem i córką w nowej soli prywatnie zawsze trafna diagnoza i dobry lek super lekarz

bardzo dobry specjalista ,człowiek na właściwym miejscu.

bardzo dobry specjalista ,człowiek na właściwym miejscu.

Osoba ,którą powinno się "pociągnąć za język" aby otrzymać informacje na temat pacjenta, już 3 wizyta a dalej nie znam przyczyn choroby.

;]Dobry lekarz, wzbudza zaufanie co jest ważne dla pacjenta

;]Dobry lekarz, wzbudza zaufanie co jest ważne dla pacjenta