dr Sława Regel

2,9
2,9
2,7

Wielki plus dla pani doktor, chociaż nie jest lekarzem mojego dziecka, wielkie podziekowanie za pomoc. Syn 9lat rozłożony przez chorobę, u lekarza u ktorego jest leczony wizytę zaplanowano za 5dni, wykonanych mnóstwo telefonów do lekarzy, i jedynym lekarzem który pomógł jest właśnie pani doktor, bardzo miła, wytłumaczyła wszystko, dokładnie zbadała, i to jeszcze przyjechała do syna, wielki szacunek i dziękuję bardzo pani doktor

Od roku korzystam z usług Pani Doktor Sławy i szczerze polecam. Nie bagatelizuje objawow. Mamy z ktorymi spotykam sie pod gabinetem PAni Doktor rowniez sa zadowolone. Czuje ze moge Pani doktor o wszystko zapytać. Mila i uprzejma w stosunku do dziecka.

Jeśli chodzi o uprzejmość ty o pani doktor robię takie wrażenie na pierwszy rzut oka potem już jest inaczej , zawsze z synkiem wychodzimy od niej uśmiechnięci, moje dziecko tą panią bardzo lubi a to chyba dziecko ma lubić a nie rodzice wkoncu to pediatra a co to skierowań itp. Jeśli uważa za słuszne to daje, jeśli chodzi o Wyszyńskiego moim zdaniem najlepszy pediatra wolę taka niż nie będę pisać po nazwiskach panią która łapie trzy latka za policzki i mówi tititi bądź przytula bo wtedy mój syn właśnie źle się czuł.zawod jak każdy inny tzn my dorośli też idąc do pracy nie zawsze mamy że tak nazwę banana na ustach więc nie popadajmy w paranoję

EKSPERYMENTUJE NA MAŁYCH DZIECIACH stanowczo odradzam, przez ta pania moje dziecko spedzilo tydzien w szpitalu pod kroplowka. wysoka goraczka biegunki brak apetytu odmawial nawet picia. w 5 dni dzien w dzien chodzilam na wizyte i 4h po wyjsciu od pani syn trafił na sor !!!

Bardzo dobry lekarz pediatra. Chodzimy już do niej z dwójką dzieci (córka 9 lat i syn 3 lata). Zawsze dzieci dokładnie zbadane - nic nie bagatelizuje, dokładnie i długo osłucha oskrzela i płuca. Na pytania odpowiada rzeczowo i wyczerpująco. I teraz najważniejsze - lekarz nie ma być miły, rozgadany i kipieć radością do pacjenta. Lekarz ma przede wszystkim zdiagnozować prawidłowo chorobę - nam jako rodzicom nie potrzeba jest uśmiechniętej od ucha do ucha Pani doktor, nam potrzeba rzetelnej i dokładnej diagnozy - i to zawsze u doktor Regel otrzymasz. Jeśli zależy Ci na Twoim dziecku to nie patrz na to w jakim humorze jest lekarz który bada Twoje dziecko, zwróć uwagę na to jak bada i ile czasu poświęca na to.
Generalnie polecam 5 / 5 !

Nikomu nie polecam, bardzo nieuprzejma, trafiłam przez przypadek, bo moja pani doktor była na urlopie, gdy przedstawiłam, co mi dolega, przewracała oczami, a po ponad pół roku okazało się, że miałam stan zapalny, który pozostawił nieodwracalne zmiany. Fatalny lekarz, daje odczuć, że pracuje tam za karę!

Pani dr. zachowuje się jakby siedziała tam za karę. O każde skierowanie trzeba się prosić i mieć silne argumenty dlaczego chce się je otrzymać, czasami mam wrażenie że trzeba co najmniej umierać żeby je dostać. Dla małych dzieci, tak mniej więcej do 5-6 roku życia jest ok, później jest coraz bardziej nie miła. Przez ponad 20 lat widziałam może raz jak się uśmiechnęła. Polecam dla ludzi o bardzo mocnych nerwach.

Polecam dla ludzi o bardzo mocnych nerwach.

Jedna z najlepszych pediatrów z jakimi miałam do czynienia. Odpowiada na wszystkie pytania. Zawsze bierze pod uwagę spostrzeżenia rodziców. Nie bagatelizuje żadnych objawów. Poświęca każdemu pacjentowi maksimum uwagi. Bardzo polecam

nigdy nie widzi u niemowląt potrzeby badania USG bioderek, nie można doprosić się skierowania, nie daje i już. W poradni dzieci zdrowych raz sie uśmiechnęła, w poradni dzieci chorych obrażona, że musi pracować i na wszystko daje antybiotyk, dziwnie obrażona na wszystkich rodziców.

Pani dr zachowuje się tak jakby siedziała tam za kare, chodzę do niej od 19 lat i jako małe dziecko traktowała mnie dobrze, zawsze tłumaczyła mi co mi dolega, a teraz żeby doprosić się o zwykłą kartkę z pieczątką, że odbyła się wizyta trzeba mieć naprawdę mocne nerwy. Nie tłumaczy nic, wg Pani dr ja zawsze jestem przeziębiona a to że miałam anginę dowiedziałam się u innego lekarza. Polecam dla małych dzieciaczków :)