dr Sława Regel

2,9
2,9
2,7

Także nie polecam wyboru tego lekarza. Pani dr bardzo niemiła, nigdy nie tłumaczy co dziecku dolega. Wypisuje receptę i tłumaczy jak podać leki - to wszystko.

pani bardzo niemiła. Nawrzeszała na mnie bo przyszłam z dzieckiem które ma katar i kaszel a ona nie mogła dopić kawy w rejestracji i poplotkować. Z wielką łachą zbadała dziecko. Druga wizyta i drugi raz krzyki i chamskie odzywki do mnie jako do rodzica. Pani może i kompetentna ale jej zachowanie nie zachęca do dalszych wizyt nie polecam osobom o słabych nerwach bo można być niemile zaskoczonym po wizycie u tej pani

Witam, jakie wrażania z wizyt u Pani Regel? Czy warto Waszym zdaniem zapisać noworodka do dr. Sławy Regel?

Witam, jakie wrażania z wizyt u Pani Regel?
Czy warto Waszym zdaniem zapisać noworodka do dr. Sławy Regel?