dr n. med. Jolanta Semanycz-Lemańczyk

2,5
2,4
2,5
2,2

Ten lekarz to jakieś nieporozumienie. Powinna stracić prawo do wykonywania zawodu.

A ja bardzo polecam tą panią. Nie tylko my korzystaliśmy z pomocy Pani doktor, ale również dziadek. Pani doktor nawet po godzinach pracy swojej odbierała telefon, pomagała zawsze. Nie zgodzę się z tym, że nie ma informacji co do wizyty. Zawsze dostałam informację, czy to na NFZ czy prywatnie. Zawsze na każde pytanie uzyskiwaliśmy wyczerpująca odpowiedź.

TRAGEDIA. Od wejścia czuć złą aurę, totalny brak empatii, podejście do człowieka jak do kolejnego numerka na liście. Takie osoby w ogóle nie powinny leczyć. NIE POLECAM.

Ja też znam swą wartość, więc z podobnymi sobie nie mam żadnych problemów. Mam kłopot tylko z "baranami", a tych jak w demokracji jest zawsze dużo więcej.

Ja też znam swą wartość, więc z podobnymi sobie nie mam żadnych problemów.
Mam kłopot tylko z "baranami", a tych jak w demokracji jest zawsze dużo więcej.

Gdyby można było dać zero to byłaby najwłaściwsza ocena. Tak chamskiej, niesympatycznej osoby jeszcze nie spotkałam w tym zawodzie. Zimna, pokerowa twarz, protekcjonalny i pogardliwy stosunek do pacjenta. Niechęć do udzielenia odpowiedzi na pytania , absolutnie nie można zadać pytania , odpowiedź udzielona niechętnie i złośliwie, specjalnie językiem zbyt skomplikowanym dla zrozumienia . Próba i prośba dostępnej informacji o własnym zdrowiu wywołały wręcz szykany. Dowiedziałam się , że mam sobie znaleźć inną przychodnię , bo jak mnie widzi to od razu jest jej niedobrze . Szok !!!

Czytam opinie poprzedników i zastanawiam się kto napisał ta ostatnią, pozytywna opinię. Chyba, że Pani Doktor miała tego dnia jakiś przebłysk. Ja także byłam w głębokim szoku. Tak aroganckiego, opryskliwego wręcz chamskiego lekarza jeszcze w swoim życiu nie spotkałam. Dokładnie tak, jak poprzednicy czułam się i ja. Pani doktor nie słuchała co do niej mówię, pozwalała sobie na ironię i kpinę wobec mnie traktując jak osobę nie zupełnie inteligentną. Także czułam się jak zło konieczne. Pierwszy i ostatni raz u tej pani!

Niesympatyczna przyjmuje tak jak by za kare. Po 10 minutach wizyty mowi ze w ramach umowy z nfz moj czas sie skonczyl i albo doplacam 20 zl albo mam przyjsc drugi raz za tydzień. SZOK wiecej tam nie wracam.

Jestem rozczarowany i nie polecam. Doktor przy umawianiu wizyty nic nie wspomniała o tym że będzie to wizyta prywatna a nie w ramach NFZ. Taką informację powinienem uzyskać przy telefonicznym umówieniu wizyty. Szczerze mówiąc miałem wielką ochotę nie zapłacić gdyż jest to zwykłe naciągactwo. Zaangażowanie lekarza również pozostawia wiele do życzenia!

Byłam ostatnio u tego lekarza z opini wiedziałam że jest bardzo dobra - jeśli chodzi o samą wizytę to bardzo się rozczarowałam. Lekarz przyjęła mnie bardzo zimno - była bardzo niesympatyczna tak jakby miała pretensje że musi przyjąć pacjenta :( O nic nie pytała - choć mówiłam jakie mam dolegliwości. Wyglądało to tak jakby to ją wcale nie obchodziło. Nie twierdzę, że jest zła (bo napewno posiada wiedzę ale z przykrością stwierdzam że wizyta u tego lekarza była bardzo nieprzyjemna.

Przesympatyczna osoba, o wysokiej kulturze i etyce. Polecam, takich lekarzy jest juz coraz mniej. Pacjent u p.Doktor jest wazny, a nie tylko placacy! Z powazaniem - byla pacjentka Joanna F.