dr n. med. Jolanta Siedlecka-Dawidko

Medycyna estetyczna

Wspaniała P.doktor :) Jestem miesiąc po zabiegu powiększenia ust a moi znajomi i ja nie możemy przestać podziwiać efektu. Subtelne podkreślone przyciągają każdy wzrok, w tym mój! ;) Serdecznie polecam. Przemiła, doświadczona P.doktor oraz przesympatyczna obsługa placówki. Na pewno powrócę nie raz!

Wspaniała P.doktor :) Jestem miesiąc po zabiegu powiększenia ust a moi znajomi i ja nie możemy przestać podziwiać efektu. Subtelne podkreślone przyciągają każdy wzrok, w tym mój! ;)

NIE POLECAM!!!!!!!!! Pani doktor przemiła do póki sie płaci za zabieg. Miałam robione usta, wstrzykiwany jeden mililitr, zapłaciłam 600 zł a efektu zero!!! Byłam u tej Pani na wizycie kontrolnej z nadzieja, ze coś mi zrobi z tymi ustami bo nie po to człowiek płaci i idzie do kliniki zeby różnicy nie było. I wtedy Pani doktor mi powiedziała ze efekt jest ale mały i jest to wina krzywego zgryzu. Po 1 nie mam krzywego zgryzu, a po drugie Pani doktor nie umie przyjąć odpowiedzialności za to ze zle dobrała ...

NIE POLECAM!!!!!!!!!
Pani doktor przemiła do póki sie płaci za zabieg. Miałam robione usta, wstrzykiwany jeden mililitr, zapłaciłam 600 zł a efektu zero!!! Byłam u tej Pani na wizycie kontrolnej z nadzieja, ze coś mi zrobi z tymi ustami bo nie po to człowiek płaci i idzie do kliniki zeby różnicy nie było. I wtedy Pani doktor mi powiedziała ze efekt jest ale mały i jest to wina krzywego zgryzu. Po 1 nie mam krzywego zgryzu, a po drugie Pani doktor nie umie przyjąć odpowiedzialności za to ze zle dobrała mi preparat, albo po prostu zle wykonany został zabieg. Po prostu śmieszne... Żałuje, ze trafiłam na kogoś tak niekompetentnego. ODRADZAM!!!

Pani doktor najpierw dokładnie omówiła ze mną co będzie robione, potem natomiast przeprowadziła zabieg szybko i w miarę bezboleśnie. Serdecznie polecam

Serdecznie polecam

Pani doktor zajęła się moją twarzą :) a konkretnie jej obwisłością, która już mnie bardzo denerwowała i nie dawała spokoju. Z pomocą przyszła Sculptra, w sumie nie znałam tego zabiegu, pierwsze słyszałam, ale efekt końcowy właściwie ściął mnie z nóg, bo buzia wróciła do swoich kształtów - nic się nie rozlewa, wszystko trzyma kupy, a nie jak ten napęczniały worek wcześniej. Jednym słowem naprawdę super sprawa - polecam!!!

Doktor Siedlecka-Dawidko ma dosłownie fach w ręku. Zmarszczka wygładzona, ale bez przesady. Wygląda bardzo naturalnie. Sam zabieg krótki i praktycznie bezbolesny. Poza tym miła atmosfera.

Dr Siedlecka-Dawidko jest moim pewniakiem jeśli chodzi o peelingi chemiczne i mezoterapię bezigłową. Doskonale wie co dla mnie jest najlepsze i efekty zawsze są rewelacyjne. W rękach Pani Jolanty czuję się bezpiecznie. Nigdy nie zdecydowała bym się na peeling chemiczny u jakiejś przeciętnej kosmetyczki. Polecam dr Jolantę, bo to bardzo dobry specjalista i do tego przemiła osoba :)

Moja ukochana pani doktor! Precyzyjne oko do zabiegów . Z umiarem używa wypełniaczy. Delikatna a zarazem skuteczna.Zawsze uśmiechnięta!!

Większość ludzi pisze swoją opinię od razu,natychmiast po zabiegu.Ja natomiast piszę po 2 latach.!!!Pani Doktor Jolanta robiła mi kwasem h.policzki ,bo miałam głębokie bruzdy i wiecie co???do dzis mam piękne jakby nigdy nic,a mam ponad 60tkę...Polecam

Pani Jola to dusza człowiek, otwarta na dyskusje i dająca wiele wskazówek odnośnie kolejnych działań. Robiłam u niej Sculptra i nie wypuściła mnie z gabinetu, bez omówienia co dalej, jak dbać w moim wieku o cerę twarzy - byłam pod ogromnym wrażeniem. Polecam!

Szczerze polecam Panią doktor - ma super podejście do klienta i wyczucie estetyki. W moim przypadku to 2 jest równie ważne, ponieważ mam pewność, że oddając się w jej ręce nie wyjdę jak monstrum - miałam okazję przekonać się o tym przy botoksie i wypełniaczach, gdzie efekty strasznie mnie zaskoczyły - oczywiście pozytywnie - jednym słowem polecam jeśli ktoś szuka prawdziwego profesjonalisty :)

Wciąż poszukujesz "Medycyna estetyczna Wrocław"?

dr
Agnieszka Bliżanowska