lekarz Jolanta Soroka

2,9

Niestety muszę wystawić opinię negatywną. Piszę niestety, ponieważ tę Panią polecało nam kilka niezależnych osób. Pani doktor przyjęła mojego dwuletniego synka prywatnie (bo na NFZ się nie da w tym roku - co oczywiście nie jest jej winą). Przed wizytą pielęgniarka podjęła próbę przebadania synka komputerem - niestety nie udało się. Wizyta w gabinecie trwała 5 minut. Podczas niej dowiedzieliśmy się, że dziecko nie zezuje (co widać gołym okiem), i nic więcej nie może nam powiedzieć, bo dziecko jest za małe aby coś więcej można powiedzieć. Pani doktor zaproponowała, abyśmy z synkiem przyszli za 2 miesiące - oczywiście również prywatnie.Podsumowując. Za 5 minutową wizytę, z której nic nie wynikło zapłaciliśmy 100zł i dostaliśmy propozycję, aby przyjść za 2 miesiące również prywatnie. Jak dla mnie to jest bardzo nieprofesjonalna postawa z ostrym nastawieniem na kasę.Ja również pracuję w usługach i jeśli widzę, że czegoś się nie da zrobić to zlecenia się nie podejmuję. Jeśli w toku pracy okaże się, że zlecenia nie da się wykonać, to liczę czas swojej pracy + ewentualnie materiały. Jednak w życiu nie wziąłbym od klienta równowartości zrealizowanej usługi.Niestety nie polecam.

sklepik optyka przy gabinecie sprawia, że pani doktor wypisuje receptę na nowe silniejsze szkła bez potrzeby. Teraz męczę się z jakimiś obrzydliwymi szkiełkami z Chin? czy Bangladeszu (wciąż zasmarowane) i jeszcze gorszymi oprawkami za ciężkie pieniądze - przynajmniej raz w tygodniu gubię śrubkę od prawego nausznika. Masakra:( Nie polecam.

Jak najbardziej polecam Panią Doktor!Miła,sympatyczna z podejściem do dzieci.

Jak najbardziej polecam Panią Doktor!Miła,sympatyczna z podejściem do dzieci.

nie polecam nie wykazuje zadnego zainteresowania pacjentem przy wizycie na kase chorych poświęca minium czasu i okazuje swoje niezadowolenie jak pacjent zadaje pytania na temat swojej choroby .

Byłem u tej pani (lekarzem tego nazwać nie można) i po prostu wyrzuciłem pieniądze w błoto. Zupełnie nie trafiona diagnoza, nie wspomnę już o najdroższych lekach jakie mi przypisała. Nie polecam i radze omijać jej gabinet szerokim łukiem. ZERO KOMPETENCJI!!!!

Dla Pani Doktor liczy sie tylko kasa i prywatni pacjencji

Dla Pani Doktor liczy sie tylko kasa i prywatni pacjencji

chodzilam do niej leczyłam naciągala tylko na pienidze wymyślila soczewki za 2500 tys.ktore nie istieja nie ma pojecia o leczeniu dla nie liczy sie forsa

Bardzo dobry lekarz. Pani doktor pomogła mi w zdiagnozowaniu mojej choroby którą jest SM

Bardzo miła i sympatyczna Pani. Dokładnie wytłumaczyła problem oraz metody leczenia. Polecam !

właśnie od niej wróciłam. chyba nigdy więcej tam nie pójdę. ona mnie wyśmiała gdy nie umiałam odczytać małej cyfry. mam wadę, tak ? i kazała mi kupować druga parę okularów, żeby mieć 2.