lekarz Jolanta Soroka

2,9

Jestem mamą 17 miesięcznego synka,który od urodzenia ma problemy z oczkami i od samego początku chodziłam po różnych prywatnych okulistach w Legnicy aż niedawno trafiłam do pani Soroki.Pani doktor ma niesamowite podejście do najmłodszych pacjentów,jest bardzo miłą osobą i poświęca naprawdę dużo czasu pacjentowi.Takich lekarzy jak pani Jolanta jest naprawdę niewielu.Pani w recepcji również bardzo sympatyczna aż miło czeka się na wizytę.Polecam tą przychodnię zwłaszcza innym mamą,których pociechy mają problem z oczkami.

wspaniały specjalista miła kompetentna cierpliwa wizyta jest bez pospiechu

wspaniały specjalista miła kompetentna cierpliwa wizyta jest bez pospiechu

Polecam -jestem pacjentem od kilku lat.Zawsze jestem uprzejmie,a przede wszyskim fachowo i skutecznie przyjęty na wizycie.Przy tym lekarz dysponuje dobrze wyposażonym gabinetem.Przypomina o konieczności ponownych kontroli,badań w tym GTX.Zawsze też zaopatruję się w funkcjonującym przy poradni salonie optycznym.

Polecam , szalenie uprzejma i uczynna osoba

Polecam , szalenie uprzejma i uczynna osoba