lekarz Jolanta Stachowiak

1,5

Byłam dziś w Edictum na badaniu u okulisty. Pani Jolanta Stachowiak zaczęła bagatelizować moje choroby psychiczne (depresja), mówiąc że brakuje mi hartu ducha. Po czym stwierdziła, że leki, które biorę są średniowieczne. Gdy się rozpłakałam, trzęsąc się ze stresu to nie zrobiło to na Pani żadnego wrażenia. Wręcz nie przestała mówić swoich zarozumiałych tekstów pod moim adresem. Z gabinetu wyszłam zapłakana i przestraszona, a dlaczego? Bo mam 23 lata i młodzież trzeba nastraszyć bo bagatelizuje :) Tak właśnie usłyszałam. Trudno uwierzyć, że to wydarzyło się podczas badań medycyny pracy. NIE POLECAM

W zakresie doboru szkieł kontaktowych - TRAGEDIA. Twierdzi, że wielkość i krzywiznę soczewki dobiera na tzw. "oko" - takie ma doświadczenie. W zakresie kultury TOTAL tragedia.