lek. dent. Jolanta Stawecka

Bardzo polecam Panią dr. Profesjonalna i miła, potrafi doradzić i nie naciąga na niepotrzebne zabiegi.

Witam. Również pragne przestrzec przed Panią dr !! Od kilku lat chodzę (chodziłam) do tej Pani aż do dzisiaj ! Byłam z synem u innego stomatologa z powodu braku terminu u pani Staweckiej. O zgrozo co się okazało !!! U syna stwierdzono szczeliny miedzy leczonymi zębami a wypełnieniem ! Od ostatniej wizyty minęło raptem 6 mieś. a u syna stwierdzono 6 ubytków w tym 3 w stałych zębach !! Aż boję się co będzie u mnie :( Przestrzegam wszystkich przed panią dr i proszę kto ma możliwość zasięgnięcia opinii innego stomatologa o zrobienie tego gdyż jeszcze można poprawić/naprawić papraninę w/w stomatolog. Tak jak poprzedniczka stwierdzam - jest tylko miła i nic więcej ! ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

Pani dr jest bardzo miła, ale to jedyna jej zaleta. Wiele lat do niej chodziłam, ale teraz tego żałuję. Wszystko musiałam wymieniać,poprawiać u innego lekarza, każda plombe, każdy nieznaleziony kanał, każdy nie do końca wypełniony kanał. Wszystkim bym zdecydowanie odradzała wizyty u niej, choć ceny przystępne to jednak pieniądze wywalone w błoto, licząć to iż każdy ząb sie odezwie za pare lat i będziecie musieli za niego zapłacić jeszcze raz. Ogólnie to dla niej liczy sie zebrana kasa i to żebyscie nie mieli wyleczonego zęba tak jak należy, tylko żebyscie przyszli za jakiś czas i znowu za niego zapłacili. Dobra z niej businesswoman, ale to wszystko co można o niej dobrego napisać. Powyższe opinie pisała chyba o sobie sama, lub ktoś kto tego jeszcze nie doswiadczył bólem po jej "leczeniu". Od paru lat chodzę do innego stomatologa i częstośc moich wizyt(i wydanych pieniędzy) znacząco spadła, oczywiście po tym jak wszystko przeleczyłam jeszcze raz u innego dentysty. Także nie dajcie sie zwieść pozorom(miłemu glosowi i niebieskim oczom). Taka moja rada dla nieświadomych. Żeby nie było, ostrzegałam. :)

Świetny stomatolog z wiedzą i sprzętem na wysokim poziomie!Miła osoba tak jak i cały personel.Ja i moja rodzina chodzimy od lat.Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Bardzo miła i pomocna pani dr. Nie naciąga na niepotrzebne zabiegi i plomby, zawsze coś doradzi, podpowie. W jej gabinecie nie ma stresu. A ceny ma bardzo konkurencyjne. Polecam!