mgr Jolanta Szeląg

Lekarz rodzinny, Neonatolog

Pani doktor Szeląg jest bardzo dobrym lekarze ,to że mało mówi nie znaczy, że jest złym lekarzem ma po prostu taki styl ale diagnozuje poprawnie .Moje dzieci chodziły do niej wiele lat i to właśnie doktor Szeląg nie raz im pomogła. To jest najlepszy lekarz w przychodni na ul.Rybackiej.Polecam wszystkim rodzicom Panią doktor.

Lekarz ten wogole nie rozmawia z pacjentem na temat choroby, nie pyta sie o dolegliwosci. poprostu prosze otworzyć buzie, podniesc koszulke i "dziekuje do widzenia" Bedąc z moją 4 latka na bilansie powiedziała mi le bilansu nie zrobi poniewaz sie spózniłam o 2 msc...