lek. dent. Jolanta Szymczakowska

3,7
3,6
3,4
3,7

Miła, profesjonalna, rzetelna, z dobrym podejściem do pacjenta. Dobrze wyposażony gabinet, nie trzeba ganiać po mieście by wykonać rtg zęba. Dobra jakość, dobra cena.

POLECAM, OGROMNIE BAŁEM SIĘ DENTYSTY (URAZ Z DZIECIŃSTWA) KIEDY LECZYŁ MNIE DR KRALL, A PANI DOKTOR TO KOMPETENTNA OSOBA, NIE PASTWI SIĘ NAD PACJENTEM MÓWIĄC O TYM, IŻ NA PRZYKŁAD SAM SOBIE SPARTOLIŁEM JAMĘ USTNĄ ;) OBECNIE LECZĘ U PANI DOKTOR KOLEJNEGO ZĘBA. POLECAM OGROMNIE! CENA PRZYSTĘPNA.

Od lat leczę zęby u tej dentystki, zawsze miło, sprawnie i nie drogo. Polecam wszystkim!

pani szymczakowska wyleczyła mi wszystkie zeby kilka lat temu i plomby trzymaja się do tej pory, są bez zarzutu. zawsze uprzejma i sympatyczna, moze tylko za mało czasu poświęca na pacjenta, poza tym świetna

koszt wizyty zależy od wykonanej usługi tj. zakresu leczenia poza tym bardzo miła obsługa, doktor zabiega i dba o klienta, najważniejsze, że przyjmuje w razie nagłego przypadku tj bólu lub uszczerbku zęba poleciłabym znajomym

poleciłabym znajomym

Porządnie wykonana praca, uprzejmość, profesjonalny gabinet i podejście do pacjenta.

Bardzo sympatyczna Pani Doktor. Wypełnienia bez zarzutu- jesli chodzi o profesjonalne czyszczenie zębów to lepiej poszukac kogos innego-nie jest zbyt dokladna. Ceny rozsądne! Mimo tego zdecydowanie polecam!

Ceny rozsądne!

Mimo tego zdecydowanie polecam!

Goni jak większość stomatologów za pieniędzmi. Leczenie jest drogie i nie daje gwarancji na wykonaną przez siebie pracę. Jeśli plomba wypada po roku to o czym to świadczy?

Jeśli plomba wypada po roku to o czym to świadczy?

Nie polecam. Pani Doktor jest uprzejma, nic poza tym :(

Nie polecam. Pani Doktor jest uprzejma, nic poza tym :(