lekarz Jolanta Tomczak

1,3
1,8
1,3
1,2

Masakryczne podejście do pacjenta. Interesuje ją tylko jej własna opinia. Niby zadaje pytania po czym nie czeka na odpowiedź, tylko wygłasza swoje tyrady. Opryskliwa, nieuprzejma, zero empatii i poszanowania godności człowieka.

Brak empatii.Żenujący poziom podejścia do pacjenta.Badanie słuchu polegające na przyłożeniu ręki do jednego ucha przez pacjentkę i odpowiadanie na pytanie co się słyszy w kącie gabinetu.Uderzenia pięścią w podbrzusze i pytanie czy boli (byłam 4 dni wcześniej u ginekologa ,o czym poinformowałam Panią doktor).Po okazaniu zaświadczenia od okulisty (wizyta 4 dni wcześniej) pseudobadanie wzroku przez panią doktor.Nie podpisywałam żadnej zgody na formy badania, co w obecnych czasach jest podstawą każdej wizyty w gabinecie lekarskim.Nie polecam, praca lekarza kwalifikuje się do skargi do Izby Lekarskiej i Rzecznika Praw Pacjenta. Nie polecam, ...

Nie polecam, brak empatii,żenujące podejście do pacjenta. Metody badania słuchu, wzroku dziwne, średniowieczne.Uderzenie pięścią w podbrzusze i pytanie czy boli?Polecanie preparatu na obniżenie cholesterolu,który jest wycofany z rynku kwalifikuje się do skargi do Izby Lekarskiej. Iga

Bardzo nieprzyjemny lekarz. Nie polecam tego miejsca - kobieta przyczepi się do każdej, najmniejszej możliwej rzeczy, aby uprzykrzyć człowiekowi życie. Dodatkowo wydaje często absurdalne osądy i zachowuje się jakby była w tym miejscu za kare.

Bardzo niekompetentny lekarz. Podważyła kompetencje specjalisty, od którego miałam orzeczenie na piśmie, do tego niesympatyczna, dająca do zrozumienia że zna się na wszystkich specjalnościach medycznych. Odradzamy porady u tej osoby.

Pani doktor chyba ma przerośnięte ego. Wydaje jej się, że jest specjalista w każdej dziedzinie od ginekologii po stomatologie. A najbardziej wyczulona jest na podwyższony cukier. 104 dla tej pani jest podstawą do tego by nie wydawać zdolności do pracy. Niepoważny człowiek.

niesympatyczna aparycja ,budzi niechęć

niesympatyczna aparycja ,budzi niechęć