lek. dent. Jolanta Zielińska-Łuszczek

Każdy z nas pamięta ten strach przed dentystą...od podstawówki po szkołę średnią...bycie dorosłym niczego nie zmieniło. Nikt nie wierzył w to, że ktokolwiek mógł to zmienić, zmienić nastawienie do wizyt u stomatologa. A jednak... jednak to było możliwe, przestać się bać bólu...przestać się bąc tego wyznaczonego dnia... Wizyta w tym gabinecie... czyżby przyjemność? Niemożliwe. A jednak, sam tego doświadczyłem i każdemu polecam. Ból nie istnieje, atmosfera zrozumienia i empatii...w końcu piękne zęby i uśmiech. Ten uśmiech, który pokona wszystko. Dziękuję Pani Doktor :)

Dziękuję Pani Doktor :)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Toruń"?

Jaśminowa 7

Prywatny Gabinet Stomatologiczny