lekarz Jowita Parys

Pani Doktor Jowita Parys jest rzadkim już chyba przykładem medyka z powołania - mimo niekiedy kolejki pacjentów, więc pewnie i zmęczenia - koncentruje się na chorym. Potrafi wysłuchać, doradzić, pocieszyć; nie "szaleje" z ordynowaniem masy drogich leków, dopytuje o wszelkie sprawy. To holistyczne podejście jest właśnie świadectwem jej profesjonalizmu! W moich sprawach już mi bardzo pomogła (oczywiście, na ile medycyna pozwala), lepiej i skuteczniej, choć na NFZ w poradni w Szycach k. Krakowa, o wiele lepiej niż mi się to wcześniej zdarzało w prywatnych gabinetach. Polecam Panią doktor z najczystszym sumieniem!

Dzięki Pani dr. i jej diagnozie wykryto guza na żoładku u mnie a potem tłumaczenie choroby i w ogóle leczenie innych dolegliwości było naprawdę niezwykle profesjonalne. Poświęcony czas oraz niezwykła uprzejmość to coś czego na codzień się nie spotyka. Zakończenie pracy w Przychodni na Bałtyckiej było bardzo przykre i szokujące dla mnie. Efekt jest taki że mnie tam nie chcą jako pacjenta. Nie wiem jak nawiązać kontakt z Panią dr.