lek. dent. Jowita Żebrowska-Zakrzewskalek. dent. Jowita Żebrowska-Zakrzewska - zdjęcie profilowe

lek. dent. Jowita Żebrowska-Zakrzewska

DENTYSTA ROKU 2013, LAUR ZAUFANIA PACJENTÓW 2013

Lekarz stomatolog Jowita Żebrowska – Zakrzewska jest właścicielem gabinetów stomatologicznych DentiCo. Od ...

DENTYSTA ROKU 2013, LAUR ZAUFANIA PACJENTÓW 2013

blisko 15 lat z powodzeniem prowadzi swoja praktykę lekarską współpracując z gronem specjalistów z różnych dziedzin stomatologii, ponieważ wyznaje zasadę, że aby kompleksowo leczyć Pacjentów trzeba pracować w zespole lekarzy ,którzy specjalizują się w poszczególnych gałęziach stomatologii. Ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku w 1999 ...

nie wyobrażam sobie wizyt u innych stomatologów, mam pełne zaufanie, polecam

nie wyobrażam sobie wizyt u innych stomatologów, mam pełne zaufanie, polecam

Wzorowy stomatolog. Profesjonalna Klinika. Polecam.

Wzorowy stomatolog. Profesjonalna Klinika. Polecam.

Znakomity lekarz.Leczyłam zęby i mam teraz piekny uśmiech.Danuta

Znakomity lekarz.Leczyłam zęby i mam teraz piekny uśmiech.Danuta

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta dorosłego oraz dzieci. Gorąco polecam !

U dr Jowity leczę się wraz z całą moją rodziną już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Doktor podchodzi do wizyty bardzo profesjonalnie i stara się zawsze udzielić wyczerpujących wyjaśnień na trapiące mnie pytania, poza tym znieczulenie- mucha nie siada;)nigdzie nie były tak delikatne.

Dr. Jowita Żebrowska-Zakrzewska to lekarz, którego mogę polecić z całą odpowiedzialnością! W gabinecie dr. Jowity - DentiCo leczę się od wielu lat. Dr przedstawia plan leczenia, w którym proponuje różne: tańsze, droższe, dobre i najlepsze alternatywy leczenia. Jeżeli chcecie mieć piękny uśmiech, to nie skaczcie po innych gabinetach z tanimi, byle jakimi materiałami, w których może oszczędza się na wielu rzeczach - może steylizacji?. DentiCo to miejsce warte polecenia! Polecam stronę dentico.eu i galerię prac - to są dobre przykłady co może zrobić dr Jowita. Ceny są też na przystępnym poziomie. p.s. Jeżeli ktoś chodzi raz na kilka lat do dentysty (zaklejdziury) a nie do stomatologa, którym jest dr Jowita, to niech nie pisze takich bredni jak niżej - Polacy dobrzy są w narzekaniu. Jerzeli jeszcze ktoś ma dobre doświadczenia z DentiCo- gabinetem dr Jowity niech się wpisze z opinią - pomagajmy dobrym specjalistom, którzy o nas dbają!

Witam chciałam się również podzielić moją opinią na temat dr Jowity Żebrowskiej-Zakrzewskiej. Od lat leczy mnie i moja rodzinę i nie zdarzyło się jeszcze aby po leczeniu zębów były jakieś komplikacje. Zawsze wszystko mi wyczerpująco tłumaczy i omawia stan zębów przy użyciu zdjęcia rtg i kamery. Odkąd leczę się u dr Jowity nie straszna mi wizyta u dentysty ;)

Do doktor Zakrzewskiej chodzę już od kilku lat, chodzi tam również kilku moich znajomych i po prostu nie mogę czytac takich bzdur jakie wypisuje sie na temat Pani doktor....nigdy nie spotkałam się z opisywanym w innych opiniach zachowaniem Pani doktor...nie wiem dlaczego ktoś wypisuje takie rzeczy..chyba zazdrosna konkurencja...ja osobiście jestem zadowolona z usług Pani doktor zawsze poświęca mi czas, pamieta o wszystkim co bylo robione, jest bardzo troskliwa...a co do zdjęć rtg, ja zawsze też mam robione ale Pani doktor wytłumaczyła mi wszystko i traz jestem pewna że zdjęcie przed każdą praca jest najlepszym rozwiązaniem, przynajmniej jest pewność co się dzieję i czy praca jest właściwie wykonana