lekarz Józef Banaszkiewicz

2,6

Lekarz godny polecenia. Bardzo miły, wysłucha co dolega i wytłumaczy przebieg choroby. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Na NFZ bardzo nie przyjemny lekarz. Byłam z 6 cio letnią córką u której inny lekarz stwierdził że migdał do usunięcia, chciał poprostu zasięgnąć porady innego specjalisty. To zostałam zbluzgana że jak byłam u innego to po co tu przychodzę, jak jeden lekarz coś stwierdził to on nie będzie podważał. Wyszłam z gabinetu bardzo roztrzęsiona. Panie banaszkiewicz trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.

Bardzo nieprzyjemny lekarz 0 podejścia do pacjenta potraktowany zostałem lekceważąco i to prywatna wizyta.mówi się nigdy nie mów nigdy ale nigdy więcej do tego Lekarza nie pójdę nie polecam w wieku 40 lat u tego lekarza się nie choruje tylko na emeryturze

Bardzo nieprzyjemny lekarz, zero podejścia do dzieci. Przeziębienie dziecka nazywa alergią. Na pewno już więcej do tego lekarza nie pójdę.

Doktor jak najbardziej godny polecenia.... ma super podejscie do pacjenta. Ja chodze z 4 letnią córką i prywatnie i na NFZ i w kazdym przypadku lekarz ma super podejscie. Wysłucha. Wytłumaczy. Jak dla mnie to lekarz z powołaniem.... dziś trudno o takich lekarzy... doktora Banaszkiewicza polecam w 100%

Jak dla mnie to lekarz z powołaniem.... dziś trudno o takich lekarzy...
doktora Banaszkiewicza polecam w 100%