Lekarze Gniezno

Laryngolog

Gabinet prywatny
os. Jagielońskie 57(pawilon)
62-200 Gniezno

Serdecznie Polecam Panią Doktor Annę. Odpowiedni człowiek na właściwym miejscu. Przez lata tułałem się od lekarza do lekarza z moim problemem, ale to waśnie Pani Doktor udało się postawić prawidłową diagnozę i teraz mój problem został rozwiązany. Mam 100 % procentowe zaufanie do Pani Doktor i z przyjemnością będę polecać bo takich,dobrych, uprzejmych i kompetentnych lekarzy to tylko ze świecą szukać.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Marian Fluder

Chirurg ogólny, Pediatra

NZOZ SANITAS
Żwirki i Wigury 43
62-200 Gniezno

Lekarz z powołania, najlepszy z najlepszych.Nigdy nie odmówi pomocy. Kompetentny,cierpliwy , wszystko spokojnie wytłumaczy i przede wszystkim ma ogromną wiedzę. Wychodząc z gabinetu czujemy się uspokojeni i wiemy że lepiej nie mogliśmy trafić, nie tak jak w przychodni 3 minuty i nie wiadomo nic (antybiotyk i do domu, a później jeszcze kolejny i kolejny) .
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Piotr Trojanowski

Internista

Centrum Medyczne Hipokrates
Jaśminowa 18
62-200 Gniezno

Polecam . Dzieki wizycie u doktora dowiedzialam sie ,ze mam chora tarczyce wiec pan doktor najprawdopodobniej mi URATOWAL ZYCIE !
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Wojciech Jankowski

Neurolog

Bolesława Chrobrego 5a lok. 1
62-200 Gniezno

Profesjonalizm i zrozumienie problemu.Pan doktor wykazuje duże zaangażowanie i z szacunkiem traktuje pacjenta.To była moja pierwsza wizyta, ale jestem bardzo zadowolony.
Opinia dodana przez: Adam
Gniezno Ortopeda lekarz Maciej Kasprzyk

lekarz Maciej Kasprzyk

Indywidualna Praktyka Lekarska Maciej Kasprzyk
ul. Witkowska 106B
Gniezno

Syn doznał urazu na trampolinach, jest to mały sportowiec, więc zależało mi na szybkiej i fachowej diagnozie.
Nie zawiodłam się.
Doktor przyjął nas późnym wieczorem, rozumiał moje obawy
Świetne podejście do dzieci (9lat).
Długi i szczegółowy wywiad, diagnoza po USG, potwierdzona RTG.
Nie było problemu z fakturą do ubezpieczalni.
Same plusy!
Opinia dodana przez: Ewelina

lek. med. Jerzy Chwiałkowski

Gabinet Lekarski
Ul. Chrobrego 32 (podwórze teatru)
62-200 Gniezno

Super lekarz. Wnikliwe podejscie do przypadku. Bardzo mi pomógł i wytłumaczył problem. Nie muszę brać tylu leków. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: justyna

lekarz Jacek Janczak

Laryngolog

ul. Leona Barciszewskiego 12
62-200 Gniezno

Lekarz godny polecenia, konkretny , miły, pełny profesjonalizm.
Nasz problem to było gardełko, synek mimo ciągłych wizyt u lekarzy prywatnych był na antybiotykach, na szczęście trafiliśmy na Doktora gdzie przy kilku spotkań i kompleksowej ilości badań postawił diagnozę. Mogliśmy wykonać zabieg prywatnie,praktycznie bez czekania. Zabieg wycinania migdałów, przebiegł bardzo szybko,konkretnie,przy bardzo dobrej opiece lekarskiej.Dziecko było pod stałą opieką kontrolną u lekarza.

Jestem bardzo zadowolona, szczerze polecam .
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Władysław Suwalski

Czereśniowa 10
62-200 Gniezno

1 gwiazdka to i tak za dużo jak na tego lekarza. Nie mam pojęcia co ten Pan robi jeszcze w przychodni. Miałam dzis niestety ta "przyjemnosc" zjawić się u tego niekompetentnego człowieka z urazem stopy. Obłudny, chamski, zero udzielania informacji, na każde pytanie usłyszałam odpowiedź "nie wiem". Za to ja wiem- proponuję zając się roślinkami w ogrodzie a nie ludźmi bo na prawdę do tego się nie nadaje.
Opinia dodana przez: Kinga
Gniezno Epidemiolog dr hab. n. med. Marta Stelmach-Mardas

dr hab. n. med. Marta Stelmach-Mardas

Epidemiolog, Dietetyk

Eskulap s.c. Centrum medyczne
ul Sienkiewicza 1
62-200 Gniezno

Po ciąży przytyłam 18 kg co bardzo wpłynęło na moje samopoczucie no i niestety na relacje z mężem. Próbowałam sama zrzucić te kilogramy ale w związku z brakiem efektów, moja frustracja pogłębiała się . Koleżanka z pracy poleciła mi Panią Martę jako bardzo skuteczną dietetyczkę. Nadal pracuję z Panią Martą , już po 2 miesiącach widzę bardzo wyraźne efekty tak na wadze jak i w moich relacjach z rodziną. Pani ...
Opinia dodana przez: Maria