lekarz Krzysztof Karaś

Witam, na wstępie chciałam bardzo podziękować Panu Doktorowi za zajęcie się mną oraz całą moją rodziną. Już kilka razy trafiłam ja oraz moje dzieci na SOR we Wrześni z powodu różnych urazów. W Doktorze urzekło mnie podejście i profesjonalizm w całym swoim fachu. Podczas zajmowania się moją córeczką potrafił ją uspokoić, prawie od razu przestała płakać, dając się zbadać (a niestety boi się obcych osób). Mówi się, że małe dzieci najlepiej potrafią poznać oblicze danej osoby. Przy urazie w moim i męża wypadku - fachowo podjął decyzję i zaproponował leczenie. ...

Witam,
na wstępie chciałam bardzo podziękować Panu Doktorowi za zajęcie się mną oraz całą moją rodziną. Już kilka razy trafiłam ja oraz moje dzieci na SOR we Wrześni z powodu różnych urazów. W Doktorze urzekło mnie podejście i profesjonalizm w całym swoim fachu. Podczas zajmowania się moją córeczką potrafił ją uspokoić, prawie od razu przestała płakać, dając się zbadać (a niestety boi się obcych osób). Mówi się, że małe dzieci najlepiej potrafią poznać oblicze danej osoby. Przy urazie w moim i męża wypadku - fachowo podjął decyzję i zaproponował leczenie. Nie owijał w bawełnę. Sprawiał wrażenie, ze wie co robi. Taki powinien być lekarz.
Muszę dodać, ze byłam pod wrażeniem gdy widziałam jak przywieźli jakąś osobę w ciężkim stanie, a Pan Doktor ze stoickim spokojem, opanowaniem ale i stanowczością ratował życie. Nie wiem jak można tak sprawnie ogarnąć wszystkich pacjentów na raz... (na korytarzu było ich bardzo dużo).
Jeszcze raz dziękuję w imieniu moim i rodziny Doktorze i życzę powodzenia na dalszej drodze życia.

PS Moja córeczka dziękuję za "pana rękawiczkę" :)

Witam. wczoraj tz.16/05/2017 przyjechalam z moja mamą do szpitala we Wrześni. Mama jest schorowaną osoba i to poważnie; tarczyca, cukrzyca, ma zastawkę w sercu, często dostaje obrzęku płuc. Zajechaliśmy na SOR i tam własnie zajął się mama pan doktor Krzysztof Karaś. Muszę powiedzieć że cały czas jeszcze jestem pod ogromnym wrażeniem jego profesjonalizmu, zaangażowania i opieki nad pacjentką. Pierwszy raz (chociaż mama jest dość często w szpitalu) miała miejsce sytuacja że lekarz wyszedł do mnie i na bieżąco informował co dzieje się z mamą, co było dla mnie niezwykle ważne ponieważ czas w którym się czeka w nerwach i w niepewności jest straszny. Takich lekarzy jak pan doktor Karaś bardzo brakuje w naszych szpitalach!!! Ja ze swojej strony bardzo, bardzo, bardzo dziękuję że właśnie wczoraj to ten lekarz był na dyżurze i będę pamętała to już zawsze. Jeszcze raz dziękuje panu doktorowi za wszystko!

3 grudnia podczas pobytu u rodziny w WLKP trafiłam z mężem na SOR we Wrześni -objawy to wylew do oka ,nadciśnienie i bóle w kl. piersiowej .Rejestracja ,dostępność personelu medycznego , przeprowadzony przez ratownika wywiad ,pomiar podstawowych parametrów natychmiastowy .Szereg przeprowadzonych badań- w tym natychmiastowa tomografia głowy( w ciągu 30 min od przybycia -myślałam ,ze to tylko na filmach -Szpital w Leśnej Górze )-pozwoliły wykluczyć wszystko" co najgorsze ".Lekarzem pełniącym dyżur w tym dniu był dr Karaś i to szczególnie jemu oraz całemu zespołowi SOR serdecznie dziękuję za opiekę nad mężem .Oprócz fachowości Dr Karaś jest bardzo empatycznym i serdecznym człowiekiem, który nie żałuję czasu dla pacjenta i rodziny Odpowiada na każde pytanie cierpliwie tłumacząc. Z całą pewnością serdecznie polecam DR i SOR we WRZEŚNI

Serdeczne podziękowania dla Pana Doktora za uratowanie życia mojemu tacie, który został przewieziony na oddział chirurgii w Gnieźnie (przy ul. 3 Maja) z innego szpitala w stanie agonalnym, z krwotokiem wewnątrz żołądka. Pan Doktor wszystko załatał, uzupełnił tacie niedobór krwi i ogólnie ustabilizował całą sytuację. W tej chwili tata jest znów w domu, a to dzięki Panu. Jeszcze raz bardzo dziękuję!

W lutym, tego roku miałam wykonany zabieg usunięcia prawego płata tarczycy. Bardzo się bałam choć jak się potem okazało niepotrzebnie. Zabieg został wykonany bardzo dobrze, cięcie było bardzo małe i już prawie nie ma po nim śladu. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na tak dobrego i sympatycznego chirurga. Szczerze polecam!!

W sierpniu tego roku miałam wykonany zabieg usunięcia tarczycy przez doktora. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Doktor z pełnym profesjonalizmem odpowiadał na wszystkie zadawane mu przeze mnie pytania odnośnie przebiegu zabiegu, wykazał się przy tym ogromną cierpliwością i wyrozumiałością. Bardzo się obawiałam nieestetycznej rany po zabiegu, które widziałam u różnych osób po takich operacjach. Jednak zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie, nacięcie było małe i już prawie go nie widać. Nie muszę chyba pisać jednak jestem ogromnie szczęśliwa, gdy znajome osoby wiedzące o mojej operacji muszą się bardzo przyjrzeć żeby zobaczyć miejsce nacięcia. Jestem niezmiernie zadowolona i gorąco polecam dr Karasia. Bardzo dziękuję doktorze za profesjonalną opiekę, porady po zabiegu i cudowne malutkie nacięcie, którego prawie już nie widać.

Znakomity specjalista, wspaniały i uprzejmy człowiek. Z empatią i zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Rzeczowo i bez pośpiechu wyjaśnia wątpliwości. Dokonuje szybkiej i trafnej diagnozy. Jestem szczęśliwa, że mój ojciec był operwany przez pana doktora. Chirurg z pasją! Szczerze polecam!

Dziękuję bardzo Panu doktorowi za operacje wycięcia tarczycy. Na drugi dzień wstałam z łóżka, śladu po cięciu i szyciu nie ma praktycznie. Dzięki panu doktorowi nie mam już strachu przed operacjami.

Jadąc nad polskie morze poczułem coraz mocniejszy ból klatki i brzucha. dojechałem do Wrześni na SOR. .....parę razy w życiu byłem na Sorach i natłok pacjentów i procedur odczłowiecza pracujących tam ludzi, tak to widziałem do tej pory, mam 50 lat. Pan Doktor wykorzystuje całą swoją wiedzę, czas, tylko po to żeby ludziom chciało się żyć, nie tylko pacjentom . Świetny człowiek i lekarz... bo jadę z bliskimi do Sarbinowa,dziękuję.

14.04.2016 byłem oferowany na żylaki kończyny dolnej prawej na Oddz.Chirurgii Ogólnej Szpitala w Gnieźnie. Przygotowanie, jak i samą operację sposobem Babcock Cocketta przeprowadził lek.chirurg Krzysztof KARAŚ (10 nacięć maloinwazyjnch). Cieszę się, że trafiłem do takiego specjalisty, zarazem młodego wiekiem przesympatycznego człowieka.Urzekła mnie Pana wiedza z zakresu flebologii a nade wszystko kultura i miłe, ludzkie podejście do 70-letniego pacjenta. Mam o Panu bardzo dobre zdanie, jako o świetnym młodym chirurgu-specjaliscie. I za to jestem Panu bardzo wdzięczny! Pozdrawiam, życzę długoletniej, udanej praktyki lekarskiej - Gnieźnianin Waldemar Kiełbowski

14.04.2016 byłem oferowany na żylaki kończyny dolnej prawej na
Oddz.Chirurgii Ogólnej Szpitala w Gnieźnie.
życzę długoletniej, udanej praktyki lekarskiej -
Gnieźnianin Waldemar Kiełbowski