lekarz Krzysztof Karaś

Dwa razy trafiłam na SOR we Wrześni i zajmował się mną i córką doktor Karaś. Bardzo dziękuję za poświęcony czas, dokładne wyjaśnienia i pokierowanie na dalsze leczenie. Wielki plus dla Pana doktora za podejście do dzieci... dzięki niemu szycie głowy okazało się przygodą :-) a dzielna pacjentka wracała do domu z uśmiechem.

Witam Bardzo dziękuję i polecam wszystkim lekarza Krzysztof Karaś za wspaniałe podejście do pacjenta który potrafi wytłumaczyć i wesprzeć, oby więcej takich lekarzy.

Witam

Pan doktor rewelacja. Polecam kazdemu kto trafia na SOR we Wrzesni zeby trafil na pana Karasia :-) fachowa pomoc, dokladne badanie, porada. Oby wiecej takich lekarzy z powolania :-)

Jadąc nad polskie morze poczułem coraz mocniejszy ból klatki i brzucha. dojechałem do Wrześni na SOR. .....parę razy w życiu byłem na Sorach i natłok pacjentów i procedur odczłowiecza pracujących tam ludzi, tak to widziałem do tej pory, mam 50 lat. Pan Doktor wykorzystuje całą swoją wiedzę, czas, tylko po to żeby ludziom chciało się żyć, nie tylko pacjentom . Świetny człowiek i lekarz... bo jadę z bliskimi do Sarbinowa,dziękuję.

Witam. wczoraj tz.16/05/2017 przyjechalam z moja mamą do szpitala we Wrześni. Mama jest schorowaną osoba i to poważnie; tarczyca, cukrzyca, ma zastawkę w sercu, często dostaje obrzęku płuc. Zajechaliśmy na SOR i tam własnie zajął się mama pan doktor Krzysztof Karaś. Muszę powiedzieć że cały czas jeszcze jestem pod ogromnym wrażeniem jego profesjonalizmu, zaangażowania i opieki nad pacjentką. Pierwszy raz (chociaż mama jest dość często w szpitalu) miała miejsce sytuacja że lekarz wyszedł do mnie i na bieżąco informował co dzieje się z mamą, co było dla mnie niezwykle ważne ponieważ czas w którym się czeka w nerwach i w niepewności jest straszny. Takich lekarzy jak pan doktor Karaś bardzo brakuje w naszych szpitalach!!! Ja ze swojej strony bardzo, bardzo, bardzo dziękuję że właśnie wczoraj to ten lekarz był na dyżurze i będę pamętała to już zawsze. Jeszcze raz dziękuje panu doktorowi za wszystko!

Witam, na wstępie chciałam bardzo podziękować Panu Doktorowi za zajęcie się mną oraz całą moją rodziną. Już kilka razy trafiłam ja oraz moje dzieci na SOR we Wrześni z powodu różnych urazów. W Doktorze urzekło mnie podejście i profesjonalizm w całym swoim fachu. Podczas zajmowania się moją córeczką potrafił ją uspokoić, prawie od razu przestała płakać, dając się zbadać (a niestety boi się obcych osób). Mówi się, że małe dzieci najlepiej potrafią poznać oblicze danej osoby. Przy urazie w moim i męża wypadku - fachowo podjął decyzję i zaproponował leczenie. ...

Witam,
na wstępie chciałam bardzo podziękować Panu Doktorowi za zajęcie się mną oraz całą moją rodziną. Już kilka razy trafiłam ja oraz moje dzieci na SOR we Wrześni z powodu różnych urazów. W Doktorze urzekło mnie podejście i profesjonalizm w całym swoim fachu. Podczas zajmowania się moją córeczką potrafił ją uspokoić, prawie od razu przestała płakać, dając się zbadać (a niestety boi się obcych osób). Mówi się, że małe dzieci najlepiej potrafią poznać oblicze danej osoby. Przy urazie w moim i męża wypadku - fachowo podjął decyzję i zaproponował leczenie. Nie owijał w bawełnę. Sprawiał wrażenie, ze wie co robi. Taki powinien być lekarz.
Muszę dodać, ze byłam pod wrażeniem gdy widziałam jak przywieźli jakąś osobę w ciężkim stanie, a Pan Doktor ze stoickim spokojem, opanowaniem ale i stanowczością ratował życie. Nie wiem jak można tak sprawnie ogarnąć wszystkich pacjentów na raz... (na korytarzu było ich bardzo dużo).
Jeszcze raz dziękuję w imieniu moim i rodziny Doktorze i życzę powodzenia na dalszej drodze życia.

PS Moja córeczka dziękuję za "pana rękawiczkę" :)

Doskonałe podejście do pacjenta, a do tego dużo cierpliwości i spokojnego tłumaczenia zawiłości medycznych.

Witam mam na imię Robert . Mieszkam w Pobiedziskach , mój problem zaczął się 4 miesiące temu. Na moich nogach powstały rany , chodziłem do wielu lekarzy lecz każdy tylko coś zapisał i na tym się konczyło. W końcu trafiłem na Pana Krzysztofa , jest to lekarz godny polecenia. Poświęcil mi swój czas i mogłem mu zaufać. Naprawdę rzadko trafia się i lekarza który ma tak wspaniałe podejście do pacjenta.

W sierpniu tego roku miałam wykonany zabieg usunięcia tarczycy przez doktora. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Doktor z pełnym profesjonalizmem odpowiadał na wszystkie zadawane mu przeze mnie pytania odnośnie przebiegu zabiegu, wykazał się przy tym ogromną cierpliwością i wyrozumiałością. Bardzo się obawiałam nieestetycznej rany po zabiegu, które widziałam u różnych osób po takich operacjach. Jednak zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie, nacięcie było małe i już prawie go nie widać. Nie muszę chyba pisać jednak jestem ogromnie szczęśliwa, gdy znajome osoby wiedzące o mojej operacji muszą się bardzo przyjrzeć żeby zobaczyć miejsce nacięcia. Jestem niezmiernie zadowolona i gorąco polecam dr Karasia. Bardzo dziękuję doktorze za profesjonalną opiekę, porady po zabiegu i cudowne malutkie nacięcie, którego prawie już nie widać.

14.04.2016 byłem oferowany na żylaki kończyny dolnej prawej na Oddz.Chirurgii Ogólnej Szpitala w Gnieźnie. Przygotowanie, jak i samą operację sposobem Babcock Cocketta przeprowadził lek.chirurg Krzysztof KARAŚ (10 nacięć maloinwazyjnch). Cieszę się, że trafiłem do takiego specjalisty, zarazem młodego wiekiem przesympatycznego człowieka.Urzekła mnie Pana wiedza z zakresu flebologii a nade wszystko kultura i miłe, ludzkie podejście do 70-letniego pacjenta. Mam o Panu bardzo dobre zdanie, jako o świetnym młodym chirurgu-specjaliscie. I za to jestem Panu bardzo wdzięczny! Pozdrawiam, życzę długoletniej, udanej praktyki lekarskiej - Gnieźnianin Waldemar Kiełbowski

14.04.2016 byłem oferowany na żylaki kończyny dolnej prawej na
Oddz.Chirurgii Ogólnej Szpitala w Gnieźnie.
życzę długoletniej, udanej praktyki lekarskiej -
Gnieźnianin Waldemar Kiełbowski