Chirurg Ogólny Gniezno

62-200 Gniezno

Pan Doktor jest kompetentny i rzeczowy, bardzo zaangażowany, spokojnie odpowiada na pytania, polecam.

Opinia dodana przez: Karina

62-200 Gniezno

bardzo dobre rzeczowe podejście do pacjenta,zabiegi chirurgiczne przeprowadzone w sposób bezstresowy dla pacjenta,jestem bardzo zadowolona z opieki

Opinia dodana przez: Maria

62-200 Gniezno

Pan doktor wycinał mi znamię z pleców zakwalifikowane przez dermatologa do usunięcia . Czułem się jak na wizycie w salonie masażu. Wszystko sprawnie, szybko i delikatnie. Z cierpliwością odpowiedział na moje wszystkie pytania. Polecam tego lekarza z całego serca.

Opinia dodana przez: kewin

Roosevelta 66
Gniezno

WSPANIAŁY LEKARZ.TRAFNA DIAGNOZA NIE SPRAWIA JEMU PROBLEMU.BARDZO DOSTĘPNY,MIŁY I UCZYNNY.

lekarz Marian Fluder

Chirurg dziecięcy, Chirurg ogólny

NZOZ SANITAS
Żwirki i Wigury 43
62-200 Gniezno

To wspaniały człowiek i cudowny lekarz.Oby żył wiecznie.Leczył nie jedno dziecko w mej rodzinie i wśród znajomych. A teraz te dzieci leczą u p. doktora swoje dzieci. Polecam

Opinia dodana przez: Jola

Centrum Medyczne Hipokrates
Jabłoniowa 23 Gniezno
62-200 Gniezno

Polecam tego lekarza, bardzo mi pomógł...

Polecam tego lekarza, bardzo mi pomógł...

lekarz Paweł Zieliński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Witkowska 53
Gniezno

Polecam. Fachowiec. Poczucie humoru i spokój. Myślę, że nie ma w zwyczaju naciągać pacjentów na niepotrzebne koszty leczenia, nie jest marketingowcem ani irytującą gadułą. Rzeczowy. Szczególnie polecam operację - czarodziejska rączka!

3 Maja 37
Gniezno

Bardzo dobry lekarz. Polecam. Super człowiek. Profesjonalne oraz sympatyczne podejście do mnie jako pacjentki.

lekarz Honorata Stadnik

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

62-200 Gniezno

Pani doktor nie miala absolutnie czasu. Moja wizyta trwala 12 minuty max. Dodam ze udalam sie z guzem w piersi. Powiedziala ze nic nie czuje - rece kazala trzymac w dole. I tyle z wizyty na ktora czekalam miesiac. Dzis bylam u innego lekarza ktory wyczul guza. Uprzejmie skierowal na badania dalesze. Porozmawiam i zapytal o cokolwiek. Moze trafilam na zly dzien tej pani doktor ale wszystkim ja odradzam...

Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Krzysztof Wachal

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Poradnia Medycyny Rodzinnej AMICOR
Roosevelta 90F
62-200 Gniezno

Bardzo nieprzyjemny, pokazujący swoją wyższość i kompletnie pozbawiony empatii lub choćby zwyczajnej ludzkiej życzliwości lekarz. Odesłał mnie z receptą (na lek, za który jak sądzę ma profity) w stanie, który jak się okazało nadaje się tylko do leczenia szpitalnego.

Opinia dodana przez: Lena